Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mógłby mi opisać w skrócie co się takiego wydarzyło, że Snax znowu zaczął być jednym z najbardziej lubianych graczy? Przy okazji rozkładu VP, kiedy wylało się dużo szamba, Snax był chyba najbardziej hejtowany i obwiniany za całe zamieszanie. Teraz, jako WUC, streamuje sobie i widać, że zbudował wokół tego oddane community. Hejty zniknęły i znowu jest kochanym sneaky beaky dziczkiem. Wydarzyło się coś szczególnego co mnie ominęło czy po prostu hejterzy schowali się do piwnicy a inni stracili pamięć?
#csgo
  • 5
@Koninapolska: Skąd wnioski, że kiedyś był najbardziej hejtowany a teraz jest najbardziej lubianym? Z tego co wiem od osoby blisko związanej z VP to głównym problemem Snaxa było to, że pod koniec kariery VP podobno jarał dużo marihuany i miewał przez to jakieś dziwne fochy, zamulał albo spóźniał się na treningi lub je olewał. Ile w tym prawdy to nie wiem ale już kiedyś słyszałem z innych stron takie doniesienia więc
@nibyraczka: Nikt nie hejtował Taza, bo niby za co? Został wyrzucony z drużyny i nawet nie komentował całego zajścia. Na placu boju zostali jedynie jego etatowi hejterzy, którzy zawsze wyzywali go od starych dziadów. Normalni kibice nigdy nie organizowali w jego stronę żadnego hejtu. Jedyną hejtowaną osoba po rozpadzie VP był Snax, który krótko po #!$%@? Taza odszedł do Mouz. Właśnie wtedy ludzie zaczęli dostrzegać, że #!$%@?ł team i uciekł z