Wpis z mikrobloga

A dajcie spokój. Człowiek sobie wymyślił w życiu rozwój, jakieś wyzwanie i zmiany? No kto to widział i na co to komu. Sobie człowiek siedział kilka lat na kasie i był jak motylek na wietrze mając wszystko głęboko i cieszył się chwilą, a tu nie, ambicja jakas się pojawiła. Skąd to w ogóle. Wybór ścieżki, która była poza pojmowaniem człowieka. Luuuudzie! Kilka miesięcy nauki, zmęczenie, frustracja, zamarchwianie się o wyniki. Zdaję egzamin jak śpię, uczestniczę w rozmowach kwalifikacyjnych po angielsku w snach. Ale mnie dopadł zjazd motyacyjny. Już mi się odwidziało. Już nie umiem. Gdzie mój spokojny sen( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zmianyzmianyzmiany #spanko #zmeczeniematerialu #agrh
linca_pau - A dajcie spokój. Człowiek sobie wymyślił w życiu rozwój, jakieś wyzwanie ...

źródło: comment_16420556337hawYBPnc50Q8S5eFyFOYh.jpg

Pobierz
  • 9
@GRBAS: Wiem doskonale, że wyjście z takiego dołka, to przede wszystkim dać sobie czas na reset. A potem powrót do roboty małymi kroczkami. Ale teoria swoje, a praktyka swoje. Mam ogromny problem z odpuszczeniem i cisnę chociaż moja głowa już nie przyjmuje niczego, co właśnie prowadzi do frustracji i u mnie tutaj leży problem. Wiesz, z cyklu planuję sobie zrobić dzień wolny, ale podczas odpoczynku ciągle myślę o tym, że powinnam