Wpis z mikrobloga

Grę już przeszedłem jakiś czas temu, na liczniku według save mam z 80 godzin, ale pewnie jeszcze te +5 trzeba dać bo wiele było wczytywań podczas rozgrywki ( ͡° ͜ʖ ͡°). I oczywiście grę uważam za wybitną, a nazwanie tego modem jest dużym niedopowiedzeniem, to jak dla mnie pełnoprawny prequel Gothica, z mega klimatem (końcówka 3 rozdziału i rozmowa z Big Benem w akompaniamencie gitarowej przygrywki gdzieś na krańcu mapy to złoto samo w sobie).

Teraz sobie jednak oglądam na yt różne ciekawostki, sekrety, patrzę jak inni ludzie grają. I zachodzę w głowę ILE MNIE OMINĘŁO. Szczerze mówiąc, byłem pewny, że praktycznie wszystko zwiedziłem. Upewniałem się wiele razy, że dana lokacja jest wyczyszczona, że więcej sekretów nie znajdę, więcej questów nie zyskam. A TAKIEGO WAŁA! Mapa jest podziurawiona jak sito, a mnogość jaskiń i dungeonów które minąłem jest powalająca. I to w miejscach, które odwiedzałem setki razy. Same kanały posiadają dziwne odnogi, których nie ma na mapie.
Nawet tu na mirko czytam "pomoże ktoś z questem "XXXX"" a ja mówię: Co cholera? Jak ja tego questa w ogóle nie miałem, jak to, kiedy? xD

Ale to chyba nawet dobrze :D Jak za kilka lat najdzie mnie ochota na ponowne ogranie gry, to wtedy zagram w innej gildii i będzie to dla mnie kompletnie nowa rozgrywka :D

Mega robota chłopaki i dziewczyny!

No to teraz tylko czekać na #dziejekhorinis oraz #zeglarzeborz - trzymam kciuki, a jak czytam tu na tagu jak się na nich najeżdża to się smutno robi ;(

#gothic #gothic2 #kronikimyrtany
ponerLokej - Grę już przeszedłem jakiś czas temu, na liczniku według save mam z 80 go...

źródło: comment_1642095585wsZhjpme1LiDzaGLlO9Zsg.jpg

Pobierz
  • 9
@ponerLokej: ja gram drugi raz i dopiero się dowiedziałem o laskach na bagnach xD a jaki byłem dumny że za drugim razem znalazłem miecz i ziomeczka w misji Corteza. Chyba muszę zagrać 3 raz żeby ogarnąć laski choć za drugim podejściem już dużo więcej znalazłem bo teraz idę w maksymalne czyszczenie mapy