Wpis z mikrobloga

Co byście polecili na start, Lil solid czy iqos 2.4 plus? Słyszałem że wkłady dość szybko się wypalają więc rozmyślam bardziej za lil solidem.
#iqos
  • 11
  • Odpowiedz
@Nawrotex: polecałbym ci jednak GLO, tańsze wkłady, na dłużej starczają podobno, urządzenie tańsze oraz od #!$%@? smakow i mocy wkladow, za 10 zl xd Fakt wyglada jak puszka ale wiecej za przemawia za nim. Ale jak juz chcesz iqosa, to bierz 2.4 plus
  • Odpowiedz
@Nawrotex Wiesz wizualnie to jedno. Kumpel się przesiadł z iqosa na glo bo mu poleciłem i sam powiedział że o wiele większa wygoda i więcej zalet. Akumulator wiekszy (30wkladow spalisz na spokojnie), cena wkładów 10zl za 20 sztuk (sporo smaków) i kilka takich drobniejszych zalet. Załączam fotkę swojego z którego jestem bardzo zadowolony a i fajki się udało rzucić
Michuyyy - @Nawrotex Wiesz wizualnie to jedno. Kumpel się przesiadł z iqosa na glo bo...

źródło: comment_1642117336F6uafaGgX6KzY1EJkbTjbj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Palę od roku Glo i bylem mega zadowolony. Zawsze kupowałem smak Terracota,rzekomo odpowiednik czerwonych fajek. Po nowym roku weszła jakąś nowa szata graficzna i to już zupełnie co innego. Nie dość że smak zupełnie inny to wypalam przynajmniej 30% więcej,czyli około 2 paczki na dobę. W ogóle to do niedawna wypałem sztukę i miałem dość jak po fajce,obecnie mogę palić jedną za drugą. Podsumowując,nie polecam i zastanawiam się nad powrotem do petów
  • Odpowiedz