Wpis z mikrobloga

Mój kierownik dobry jest, sapał do mnie, że śmiałem wyjść 10 minut przed końcem zmiany na papierosa jak swoją robotę dawno skończyłem, a najlepsze jest to, że gnoi ludzi, że za 5 minut przed końcem zmiany idą do szatni. Nie wspomnę o tym, że linia ma monitoring i siedzi na chacie i obserwuje i jak ktoś zerknie w telefon to na drugi dzień się pyta czemu się w telefonie bawiłeś. A jak on potrzebuje ludzi na nadgodziny to pierwszy do mnie się pytać czy przyjdę. Czas na zmianę roboty #januszex #mahle
  • 22
@qmato: dlatego te polskie januszexy mogą swoją innowacyjnością konkurować najwyżej z budowniczymi lepianek w środkowej afryce. Zrobisz swoje za szybko, to wymyślą jakiś inny pożeracz czasu typu liczenie śrubek no bo przecież masz płacone, to jaki fajrant o 14:50. Nie dziwię się, że ludzie "szanują" pracę i nie wychylają się za bardzo z tempem, bo zamiast pochwały dostaną jedynie po łbie za to.
@qmato taki typ ludzi, mam taką koleżankę, jak do niej dzwonie to albo nie odbiera albo ma wył tel, ale znowu jak ona coś chce ode mnie to doskonale zna mój nr tel, najgorzej mieć takiego współpracownika
@qmato: z tego co pamiętam to czas na przygotowanie do pracy i na zakończenie pracy jest częścią 8h, więc to ile w szatni jesteście to nie ma znaczenia tak swoją drogą, a co do tych 10 minut w zasadzie może się przyczepić zgodnie z prawem, ale i tak uciekaj od janusza