Wpis z mikrobloga

Nie wyrabiam na projekcie , od 3 miesiecy prosilem o czlowieka do pomocy. Dostalem Pajeeta i juz widze po nazwisku ze w dodatku to z tych gorszych pajeetow. Rok bez nich byl najpiekniejszym rokiem w karierze. Czemu, czemu ja sie odzywalem. Teraz dalej bede zapieprzal ale jeszcze tlumaczylni poprawial po nim. Nikt inny mu nie pomoze i nie przekaze tego. Jak nie dostane w tym roku przynajmniej 15% podwyzki ktora zarequestowalem to rzucam papierami. #gorzkiezale #pracbaza #pracait #bol #smrod #curry #designatedshitingstreet
  • 14
@little_muffin: Sa dobrzy , sa wymiatacze, ale to promil w , kropla w gangesie. Poprostu jak dostajesz kogos z niskiej kasty to wiesz ze potencjal nie tyle moze jedynie genetyczny, ale przedewszystkim kulturowy, background edukacyjny uniemozliwia im wspiecie sie na pewien poziom abstrakcji. Co innego drugie trzecie pokolenie na zachodzie.Ale to chyba kolega z matecznika.
muzulmanskim imieniem to ci lepsi, czyli tylko slabi


@fiir: W sumie coś w tym jest. Kiedyś myślałem, że pracuję z muzułmaninem i się dziwiłem, co on za rzeczy robi, a tu się okazało potem, że to hindus jest, tylko nazywa się nie hindusko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A singha po nazwisku można poznać? Bo z wyglądu to wiadomo, ale nigdy z nimi nie gadam przez kamerki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@fiir: #curry #designatedshitingstreet xDD

a jak się rozpoznaje level pajeeta po nazwisku?

@zdjecie_z_wenszem: lepsi to np: Mukherjee Desai, Sarif czy Reddy
Gorsi: Yadov, Mali, Nyargar czyli co do zasady wszyscy ktorzy są z O.B.C https://en.m.wikipedia.org/wiki/Other_Backward_Class

Ogólnie Hindusi pomiedzy sobą są bardzo kastowi - przynajmniej wszyscy których znam (pracuje z nim na codzień ponad 5 lat, lepiej lub gorzej poznałem może 100)
@fiir: #curry #designatedshitingstreet xDD

a jak się rozpoznaje level pajeeta po nazwisku?
@zdjecie_z_wenszem: lepsi to np: Mukherjee Desai, Sarif czy Reddy
Gorsi: Yadov, Mali, Nyargar czyli co do zasady wszyscy ktorzy są z O.B.C https://en.m.wikipedia.org/wiki/Other_Backward_Class

Ogólnie Hindusi pomiedzy sobą są bardzo kastowi - przynajmniej wszyscy których znam (pracuje z nim na codzień ponad 5 lat, lepiej lub gorzej poznałem może 100)

@Captcha--: Tak Reddy chyba tez bylo ok. Kastowosc
@fiir: #curry #designatedshitingstreet xDD

a jak się rozpoznaje level pajeeta po nazwisku?
@zdjecie_z_wenszem: lepsi to np: Mukherjee Desai, Sarif czy Reddy
Gorsi: Yadov, Mali, Nyargar czyli co do zasady wszyscy ktorzy są z O.B.C https://en.m.wikipedia.org/wiki/Other_Backward_Class

Ogólnie Hindusi pomiedzy sobą są bardzo kastowi - przynajmniej wszyscy których znam (pracuje z nim na codzień ponad 5 lat, lepiej lub gorzej poznałem może 100)

@Captcha--: Sprawdzilem nazwisko, typ z kasty z OBC
Desai


@fiir: ale ze jak sie sprawdza nazwisko? po wrzuceniu google wychodzi paru politykow bez opisu z jakiej kasty a mam u siebie paru i w sumie sa spore roznice miedzy nimi :D
@kacus:

Desai


@fiir: ale ze jak sie sprawdza nazwisko? po wrzuceniu google wychodzi paru politykow bez opisu z jakiej kasty a mam u siebie paru i w sumie sa spore roznice miedzy nimi :D

@kacus: you dont know how to google, google lesrn you must, young padawan