Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 714
@little_muffin: tęskno im za prawdziwym rumunem. poza tym samo stwierdzenie rumun z ibm na wykopie przeszło do slangu i oznacza każdego kto obchodzi zabezpieczenia wykopu i to wykorzystuje na nocnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@Mrjohnsmith: pogoogluj. wiem niewiele ale był rumun który pracował we wrocławskiej (?) siedzibie IBM, nie wiem co wydarzyło się pomiędzy, ale efektem było że srał na kobietę Monika Słomiany wysyłając wszędzie maile że zgubiła dildo w p#ździe. Na wykopie też był, wrzucal posty o takiej samej treści i umykał moderacji. Dziś nie wiem co z nim. Ktoś kiedyś mówił że dostał wyrok
  • Odpowiedz
@MartwyProsty: a to się nie nadaje do UODO? Przecież w wypadku wycieków danych, administrator musi poinformować o tym osoby poszkodowane. No nie wierzę, że do takiego wycieku nie doszło. Skoro teraz są bezradni, to znaczy, że na wykopie nie ma żadnego developera. Nie wiadomo też do czego atakujacy ma dostęp.
  • Odpowiedz
@antypromocje: Wieść gminna głosi, że Wykop nie ma zatrudnionego na stałe żadnego programisty. Nie wiem czy ktokolwiek przedstawił na to dowód, ale z drugiej strony jak wyjaśnić, że byle reklama potrafi oddzielić awatar od ciała wpisu? To jest tylko jeden z 1001 błędów które napotykamy każdego dnia.
  • Odpowiedz
@MartwyProsty: Można to wytłumaczyć dość prosto. Wykop może posiadać dział reklamowy, który nie konsultuje się z programistą/ami co wrzuca w sloty reklamowe. Sloty reklamowe mogą być iframe'ami, które mają dostęp do źródła strony (friendly iframe się to zwie) i mogą przypadkowo lub nie stylować kawałki hostującej je strony.
  • Odpowiedz
@Goronco: Nie zapomnij, że ten femoid jest jeszcze fatprotectorem xD. Broni grubasów i wmawia wszystkim, że otyłość to nieuleczalna, genetyczna choroba, zamiast ich zachęcać do zmiany diety i ruchu xD.
  • Odpowiedz