Wpis z mikrobloga

jak to jest, że na stronce orange jest info o promocji mobilnego internetu, dzięki której ,,Możesz z niej zrezygnować w każdym momencie, bez dodatkowych kosztów, jeśli wybierzesz ofertę bez urządzenia" a dwóch salonach mowią Orange, że u nich tego nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#orange #telefony
  • 8
@PoteznyJupter: No wrażenie trafne bo to bot, na czacie musisz napisać „połącz z konsultantem” istnieją normalni ludzie ale oni wiedza co innego i Ci w salonach tez. Ogólnie ta sieć to wola pomstę o nieba. Ani telefonów na stanie, ani dobrych ofert i jeszcze problemy z umowami
@Twoja__Pani: właśnie czytałem tą umowę i nie była jasno napisana wiec zgoda. Sieci wi fi jednak chyba nie mają taką najgorsza, playa u mnie jest tragiczna ( a mieszkam w dużym mieście, wiec infrastruktura operatorów powinna być rozbudowana). btw właśnie jakaś Pani pytała się o ip13 jak tam byłem, ale nie mieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PoteznyJupter: tez jestem z większego miasta i jeśli chodzi o internet lub zwykle rozmowy wychodzące to jest strasznie. Nie ma mowy abym rozmawiała w domu bo przerywa ale cóż lepszy taki Orange niż Play, przynajmniej mam tu zniżki.

To nie byłam ja! Telefon mam już pół rokuXD
@PoteznyJupter: Też się zastanawiałem nad tym, dzwoniłem do konsultanta, który nie potrafił mi odpowiedzieć na pytanie czy to rzeczywiście tak jest ale z tego co zrozumiałem, to możesz zrezygnować w każdej chwili ale tylko w pierwszych dwóch tygodniach XD
@Pikieros: to że w pierwszych dwóch tygodniach można to ja wiem, bo to w umowie jest wprost napisane. Ale jednak info na stronie wprowadza w błąd, bo ,, ,,Możesz z niej zrezygnować w każdym momencie, bez dodatkowych kosztów, jeśli wybierzesz ofertę bez urządzenia" wiec za takie robienie ludzi w chooya powinni dotać solidny wp....