Wpis z mikrobloga

@OddajButa123: Ale o które statystyki, że na OIOMAch leżą niezaszczepienii 75-latkowie czy że zmarłych nastolatków z powodu covid-19 można policzyć na palcach jednej ręki? Wiecej dzieci zginęło na drogach lub umarło na raka w ubiegłych roku niż zmarło z powodu strasznego wirusa.
  • Odpowiedz
Wiecej dzieci zginęło na drogach lub umarło na raka w ubiegłych roku niż zmarło z powodu strasznego wirusa.


@prawilnik: w porządku, ale teraz wytłumacz mi co ma wspólnego wirus którym można sie zarazic z wypadkiem na drodze czy rakiem, bo nie rozumiem
  • Odpowiedz
  • 14
@OddajButa123 głupi przykład. Ktoś podesłał zdjęcie z gazety, podał nazwę i miesiąc, a ty oczekujesz źródła. Użyj Google i sobie ściągnij tą gazetę.
Dlaczego wszystko ktoś musi robić za ciebie. Użyj trochę energii do weryfikacji faktów.
Podejście na zasadzie: "jak mi nie pokażesz dowodu z podpisem prezydenta USA oraz Michaela Jacksona to jest to ściema".

Poproszę inny przykład.
  • Odpowiedz
Dlaczego wszystko ktoś musi robić za ciebie


@mdk007: czyli że według was ktoś to forsuje szurską teorię spiskowa nie musi weryfikować źródeł, tylko spoczywa to na barkach czytających jego wysrywy? XD
  • Odpowiedz
  • 11
@OddajButa123 źródło zostało podane. Jeżeli uważasz że jest niewiarygodne, to poświęć trochę swojego czasu i potwierdź swoje obawy jakimiś sensownymi tezami.

Dla ciebie jazdę źródło bez podpisu Świętego Mikołaja jest niewiarygodne?
  • Odpowiedz
@mdk007: post z facebooka ze zdjeciem wycietej strony z gazety to moze i źródło ale dla szura z IQ 80, ale nie dla wiekszosci powaznych ludzi. I oczywiscie że to po stronie osoby wymyślającej teorie spiskowe leży ciężar udowodnienia swojej tezy i podparcia jej danymi i argumentami, w innym przypadku każdą internetową teorie nalezaloby traktowac jako prawdziwa
  • Odpowiedz
  • 12
@OddajButa123 większość poważnych ludzi potrafi zrozumieć, że źródłem nie jest zdjęcie z Facebooka, ale artykuł opublikowany w gazecie branżowej.
Widać zwykły nieszur z IQ 70 nie potrafi tego zrozumieć.

Dla mnie zajęło 5 minut znalezienie informacji na temat tego magazynu i artykułu w internecie. I w 5 minut mogłem stwierdzić, że podpis nad tym zdjęciem jest wyrwany z kontekstu i jest naciągany.
Ale Ty zamiast sprawdzić coś to wolisz płakać, że nie
  • Odpowiedz
  • 4
@OddajButa123 a ty dalej nie rozumiesz?
W dyskusji wystarczyło by przytoczyć sprostowanie jakie magazyn napisał. A Ty wymagasz źródła! Źródło było podane dobre i wiarygodne, tylko autor postu wyciągnął źle wnioski z tego źródła.
Musisz nauczyć się prowadzić dyskusje lepiej niż na poziomie 2 klasy podstawówki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@OddajButa123:

Najlepsi są ci co jak prosisz o źródło rewelacji związanych z morderczym działaniem szczepionek, to wklejają screeny z jakiś foliarskich grup na FB
  • Odpowiedz