Wpis z mikrobloga

@Michal0173: Serio są? Zapodaj link jak możesz, albo podpowiedź co wpisać, bo gdybym dostał tamte roostery jednostek + mapę i dorzucił skrypty jak w MOS'ie to byłaby bajka. :P

Na Polskim forum TW widziałem submoda zmieniającego AI w bitwach i na mapie kampanii, ale gra w DiC to jest jakieś apogeum #!$%@? w zależności od tego jak się gra ułoży, ale grałem teraz Lorien, miałem 70 turą i mówię #!$%@?, zdobędę
@GoodSniper: No bo DiC jest chyba najtrudniejszym modem na silniku medka. To jest submod dla starych wyjadaczy. Musisz bronić się przez atak, nie zachowując garnizonów w wioskach i po prostu je odbijając jak zostaną przejęte, wykorzystywać teren, umocnienia, zdolności specjalne generałów i postaci specjalnych i głupotę AI. To jest tak zrobione żebyś #!$%@?ł heoric victory jedno za drugim żeby przetrwać. xD Też bym nie przesadzał, że wszyscy tak atakują, imo sojusze
@Michal0173: No właśnie ja mam tam problem z tym że nie ma w tej grze absolutnie żadnego problemu z wygrywaniem jak walczysz jako, tako pełną armią z dobrą kompozycją, gdzie grając Aragornem i walcząc 2k vs 4k, wychodziłem z bitew ze stratami 200 ludzi, bardziej mnie męczy właśnie ten głupi spam, w sensie takim że wiesz, stać Cię tylko na jedną armię, frontów walki są trzy i weź tu teraz szalej
@GoodSniper: Pewnie się da w campaign\imperialcampaign\campaignscript jak znajdziesz w .txt i dodasz "/". Tylko nie wiem, czy to w midgamie zadziała. Musisz usunąć plik map.rwm, on się sam odnowi przy ładowaniu.
@Michal0173: Znowu odkopię, powiem Ci że #!$%@? mi łeb ten mod. ;p

Leciałem heroic victory, swoją drogą, odkryłem że w Lorien jak się #!$%@? 5-6 generałów i tak lata, to można stacki po 10-16 jednostek w armii przeciwnika na automacie niszczyć, ale ja nie o tym.

Nie chcę mi się już screena robić, ale do 61 tury zniszczyłem Dol Guldur i... Mordor ma 14 pełnych armii, Isengard drugie tyle, jak tu