Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Teściu kupił kombajn od chłopa 40 km od domu i chciał do jego przewiezienia wynająć firmę. Laweciarz z głoszeniem w okolicznym mieście zaśpiewał za tą trasę 1200 zł. Ja rozumiem że mógł mieć np z 50 km podlotu bo dodał ogłoszenie dla zasięgu ale bez przesady xD
#bekaztransa chyba że stawki tak poszły do góry po nowym roku to przepraszam.
  • 14
@el_dreso: mój stary w 80 roku z płocka do tarnowa na kołach kombajnem zajechał, a twojemu 40km sie niechce, kuurła kiedys to byli czasy tera to ni ma ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
@el_dreso oj no wiem dalem tyle emotek zeby bylo widoczne ze to zarcik ( ͡º ͜ʖ͡º), ale generalnie jak wrzucisz heder na wózek i zapniesz za kombajnem to nikt sie nie powinien przyczepic, w praktyce na legalu potrzebujesz zezwolenie na przejazd bo kombajn bez hederu ma sporo ponad 2,55m szerokosci, stary bizon ma 3,30m te nowe robia nawet pod 3,99, ale w zniwa jak sie jezdzi kombajnem
konkurencja z Norwegii do Polski chciała 7000 więc wciąż uważam że to drogo


@el_dreso: przewozy frachtowe się nijak mają do przewozów na większą odległość. Ogólnie trasy na standardowe naczepy koło 40 km to też koło 600-700 zł za kurs 40 km, to ile chcesz za specjalistyczną naczepę? Ma ci policzyć z kilometra? xD
@Stormweaver: dokładnie przecież w srodku nocy bocznymi drogami z kogutem pomarańczowym niech jedzie i będzie szybko tanio i bezpiecznie, ewentualnie niech weźmie kogoś z rodziny i jedzie z przodu osobówka z kogutem na dachu i też będzie ok