Wpis z mikrobloga

Zapraszam na #garscnewsow 17 stycznia

TXT tutaj
urarthone - Zapraszam na #garscnewsow 17 stycznia

TXT tutaj

źródło: comment_1642383700Kug8sqXxVdp7GmgFMqOl5g.jpg

Pobierz

News dnia to...

  • Ahonen nadal w formie 23.1% (266)
  • Żubry zginęły po wejściu na lód 16.6% (191)
  • Zakaz rozmów w stołówce szkolnej 4.0% (46)
  • Djoković ostatecznie cofnięty 3.6% (42)
  • Mamy MŚ "Heroes 3" 15.7% (181)
  • 6-10 stycznia. Przewaga zaszczepionych zakażonych 9.5% (110)
  • Burmistrz i nietypowy apel o pomoc dla dziewczynki 1.8% (21)
  • Rosyjski dyskont przeliczył się na zachodzie 3.1% (36)
  • Ataki hakerów na Ukrainę 22.6% (261)

Oddanych głosów: 1154

  • 33
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@urarthone: przy takich newsach jak Heroes III zawsze się zastanawiam. Gothic (w skali Polski i Rosji ofc), Heroesy, Morrowind i pewnie kilka innych nadal po tylu latach bawią, budzą zainteresowanie tysięcy ludzi. Community jest cały czas żywe. Zastanawia mnie w takiej sytuacji co z obecnych czasów będzie za 20 lat taką grą gdy dzisiejsze młode pokolenie będzie już boomerami jak my. Skyrim? Fortnite? A może nic bo tylko my mamy taką
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mikka: no właśnie jest obecnie taki problem, że najpopularniejsze gry obecnej młodzieży to gry długoterminowo rozwijane często też multiplayer. Ciekawi mnie co będzie tak wspominane jak np. Heroesy, rozwijane przez ludzi, a nie twórców i dzięki nim żywe z obecnego rynku i czy w ogóle taka gra będzie wobec tego co zostało wymienione.
@Merdarion_PL:

no właśnie jest obecnie taki problem, że najpopularniejsze gry obecnej młodzieży to gry długoterminowo rozwijane


To według ciebie jest problem? Skoro chwalisz rozwijanie gier przez społeczności, to chyba problemem był właśnie brak rozwoju tych gier przez twórców?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@Mikka: To nie jest wada tych gier. Tu chodzi mi o problemowość w kontekście tego czy za 20 lat można będzie uznać je na tych samych zasadach za nieśmiertelne. Problemowe ale nie w negatywnym kontekście jest to czy te gry będą miały charakter takich Heroesów III. Myślę, że aby uznać grę za właśnie takiego ponadczasowego klasyka to gra ta powinna to udowodnić właśnie takim życiem po śmierci. Twórcy ją zostawili, ale