Wpis z mikrobloga

skończyłem expanse sezon 6, bawiłem się nieźle, ale chyba ostatnie sezon to jednak lekkie obniżenie poziomu
SPOILER
główny oportunista raczej od początku było wiadomo, że zginie
po zakończeniu byłem pewien, że będzie 7 sezon, nie rozumiem po co było pokazywane co się dzieje za pierścieniem skoro nie będzie to kontynuowane
jak to finalny sezon to zawód jeszcze większy, ale chyba im hajsu zabrakło
no nic mega seria, może dobrze, że już się kończy, bo niestety sezon 5 i 6 trochę zawiodły, ale mimo wszystko raczej nic lepszego z scifiction nie znajdziemy i bardzo polecam tę produkcje

#theexpanse #expanse #seriale
#amazonprime
Pobierz U.....e - skończyłem expanse sezon 6, bawiłem się nieźle, ale chyba ostatnie sezon to...
źródło: comment_1642412378suKktMsOSrDocMOORjUJUX.jpg
  • 11
@MaszynaTrurla: oby, bo serial zacny
dziwne, że amazon z takimi serialami rezygnuje z takiej perełki, przecież oni mają może 2-3 dobre produkcje
moim zdaniem serial miał pecha, bo początek był dość nudny i wiele osób pewnie sobie odpuściło
@UFC_Jest_W_Dupie:
Problemem dla długich seriali robionymi dla VoD jest inny mechanizm działania takich serwisów.

Utrzymywanie się z abonamentów i brak reklam i reklamodawców oznacza, że oglądalność schodzi na dalszy plan a głównym kryterium oceny serialu jest dla analityków wskaźnik, ile nowych abonamentów dany serial ściąga do serwisu.

Nowe seriale przez kilka sezonów przyciągają nowych widzów, ale potem widownia ustala się na danym poziomie a serial nie pozyskuje już nowych płacących widzów,
@UFC_Jest_W_Dupie:
Expanse zaczynało w tradycyjnej TV, potem lądował na Netflixie.
Po 3 sezonie SyFy (chyba SyFy) chciało go skasować, bo nie pasował im do profilu programowego.
Wtedy przejął to Amazon, dzięki czemu pozyskał trochę abonamentów od widzów, którzy przyszli z serialem. Ale widać po 3 latach uznali, że zdolność pozyskiwania nowych abonamentów wyczerpała się.
niestety start jest kluczowy


@UFC_Jest_W_Dupie:
To nie jest reguła.
Wiele seriali ocenianych w całokształcie za świetne miało #!$%@? start.
Nawet wychwalany na wypoku Star Trek: The Next Generation zbierał w dwóch pierwszych sezonach bęcki od widzów.
Bardzo często dlatego, że ma nudne odcinki, które koncentrują się na budowaniu postaci, zamiast na akcji i fabule.

Niestety, często też świetny start kończy się gównem i bagnem, jak na przykład Ziemia: Ostatnie Starcie (Earth: