Wpis z mikrobloga

Zauważyłem, że w polandii ludzie jadąc nie umieją trzymać prędkości. Póki nie miałem tempomatu to tego nie czułem ale teraz wbijam na autobahn, prawy pas 120 cyk set i se jadę - #!$%@? na świat. Jak jedzie tir to gasze tempomat, daje łogień, wyprzedze szybko, wracam na prawy i dalej się wlekę 120.

A potem ktoś mnie wyprzedza, #!$%@? 160 czy coś, ginie na horyzoncie a po kilku km znowu go widzę i muszę go wyprzedzać bo mu się odmieniło i teraz jedzie 110 xD

#motoryzacja #polskiedrogi
SzubiDubiDu - Zauważyłem, że w polandii ludzie jadąc nie umieją trzymać prędkości. Pó...

źródło: comment_1642416148OhajCoUAtGFANs32gFEvEE.jpg

Pobierz
  • 145
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nawet w mieście jeżdżę z użyciem tempomatu by nie kusiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ScaRRyMaN: a weź, za kazdym razem jak ustawiam tempomat na dojazd z zieloną falą, to musi jakis #!$%@? mnie wyprzedzić tuż przed swiatlami i oczywiście wychować, bo musi sie zatrzymać do 0 na czerwonym ( ͠° °)
@SzubiDubiDu Jak jest ograniczenie do 70 to też jedziesz 120 bo sobie tyle ustawiłeś i honor nie pozwala zmienić raz ustawionej prędkości?

Ja jadę tyle na ile mi pozwalają ograniczenia prędkości, jak mogę 140 to tyle cisnę, jak jest ograniczenie to zwalniam ile trzeba.

Dostosowuję prędkość do warunków, przepisów, własnego uznania i serio mam to gdzieś czy dogania mnie ktoś kogo wcześniej wyprzedziłem a już tym bardziej to, co on sądzi na