Wpis z mikrobloga

@mp107: no i właśnie zapomniałem doładować przed końcem "roku ważności" który kończył się tuż przed zakończeniem instnienia pakietu , i czo teraz mam spier*** do plush?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anubiis: Tak. Usługa pozostała dostępna tylko w wymienionych taryfach, więc chcąc z niej skorzystać nie ma innego wyjścia - zmienić taryfę lub operatora. Tylko pamiętaj, że przy zmianie taryfy aktywne pakiety, usługi zostaną wyłączone, raczej stracisz też zgromadzone GB, minuty, SMS-y itp. (nie stracisz zł z konta głównego).
@anubiis: Jaką dokładnie masz taryfę? Sprawdzisz to kodem *147#. Nowy Plush - to po prostu inna taryfa. Masz obecnie jakieś pakiety po uruchamiane, których nie chcesz stracić? Sprawdć co i do kiedy ważne (kody: *136# i *121#), to pomyślimy, jak to ogarnąć, żeby dla Ciebie było najkorzystniej.
znalazłem tylko za 29cbl

@anubiis: To, że działającej od lat wersji bezpłatnej usługi nie widać na stronie, to nie znaczy, że jej nie ma lub że nie działa.
@anubiis: w tej taryfie usługa Rok Ważności Konta została zamknięta. Dostępna jest tylko ta płatna wersja. Lepiej chyba zmienić te taryfę na Nowy Plush - tutaj usługa jest dalej dostępna bezpłatnie (wystarczy zasilić za 5 zł). Inne pakiety też są korzystniejsze niż w tej taryfie, którą masz teraz. Wykaz dostępnych pakietów i promocji w tej taryfie znajdziesz tutaj.