Wpis z mikrobloga

Tak w sumie sobie patrzę tego Hołownię bo w sumie to ma ładny programik, ale patrzę by się znowu nie nadziać i jednak głosuję na Tuska/Trzaskowskiego xD Coś tu śmierdzi, koleś nie chce dołączyć do zjednoczonej opozycji, robi z siebie wielkiego zbawcę i w ogóle że pis peło, widzieliśmy to już przy kukizie, a jak się skonczyło każdy widzi.
Ktoś z zaplecza pisu na bank typa opłaca i jest on kolejnym słupem tak jak czarzasty z lewicą i konfederacja.

Proszę, powiedzcie mi tak uczciwie. Kto się tak zachowuje? Kraj się wali, inflacja szaleje, a partia nawala w tuska/platformę który/która chce skonsolidować opozycję pod wygrane wybory. O ile rozumiem nieufność tuska do lewicy, to myślę że finał finałów pójdą z jednej listy.

Hołownia to kukiz bis

poprawiłem wpis

#polityka #holownia #polska2050
  • 6
@wierzgontycymbale: Jestem wolontariuszem w stowarzyszeniu Hołowni i nie potwierdzam tych informacji. Nie ma żadnego sterowania z tylnego siedzenia, wręcz odwrotnie.

Nikt nie atakuje PO co najwyżej krytykuje słusznie za duże zaniedbania jakie zrobili za swojej kadencji. A faktem jest, że PO też mocno atakuje Hołownię - jeśli nawet ten wpis nie jest właśnie opłacany przez PO.

W każdym razie smutne jest, że PO nie chce dyskutować o programie.

Niech ktoś mi
@wierzgontycymbale: Hołownia jest od edukowania społeczeństwa obywatelskiego, a nie od rządzenia. Program mają tylko dlatego że jakiś program trzeba mieć i sam Hołownia przyznał że program stowarzyszenia nie pokrywa się z jego poglądami.

Wiem że większość czytających i tak tego nie zrozumie. Dlatego właśnie społeczeństwo potrzebuje edukacji. ¯\_(ツ)_/¯
@Anon_daru: