Wpis z mikrobloga

To django jest konieczne? Bez budżetu 50k wzwyż bym nawet nie podchodził do sklepu na django, bo zdeklasuje cie jakikolwiek gotowiec - poprzez lepszy UX i UI, nie mówiąc już o rozszerzalności poprzez wtyczki.
Odpal sobie woocommerce/shopify i bzikaj.

A jeżeli django to zobacz saleora - z tym że storefront jest deprecated, a nowy frontend jest w powijakach. Także musiałbyś swój własny napisać na podstawie jednego z dwóch w/w.

Masz też starszą
  • Odpowiedz
@Lunatik: Hej. Django jest konieczne. To by był sklepik dla mnie podczepiony do strony, którą już mam na django. Szukam jakiegoś gotowca, żebym tego nie musiał pisać od nowa (ewentualnie dopisać później coś pod siebie) ale właśnie wszystko pozdychało kilka lat temu. Widziałem jakieś django shop ale to mi wygląda na jakiegoś klamota dużego, który nie ma żadnych zmian od 2 lat i zostanę potem na starym django bo mi to
  • Odpowiedz
@Lunatik: no do takiego samego rozwiązania doszedłem ale jeszcze miałem nadzieję. Trochę kulawe bo bym wolał mieć wszystko z jednego miejsca ale chyba nie ma innej rady
  • Odpowiedz
@maartinez: Saleor (backend to sklepu napisany na django) ma integrację z Adyenem (szybkie przelewy, blik, karty kredytowe, google pay, apple pay)

To powiedziawszy i tak bym stawiał sklep osobno od reszty strony zapewne, żeby jedno nie zależało od drugiego.
  • Odpowiedz