Wpis z mikrobloga

Mirki, jak uważacie. Warto kupować sofę z funkcją spania, gdy nikt nie będzie na niej spał na co dzień, ale tak na wszelki wypadek, gdy przyjadą goście? Wolę kupić sofę bez funkcji spania, bo takie sofy są zwykle smuklejsze i ładniejsze. Zastanawiam się, czy nie kupić po prostu dmuchany materac do spania. Może to wystarczy na wypadek gości, którzy będą chcieli przenocować kilka razy do roku?
#mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #kanapa #sofa #pytanie #materace #materac
ly000 - Mirki, jak uważacie. Warto kupować sofę z funkcją spania, gdy nikt nie będzie...

źródło: comment_1642522953s3e5rHAb6kLo3oxSXHvPhP.jpg

Pobierz
  • 11
@ly000: My kupiliśmy bez funkcji spania, bo mój niebieski właśnie uważa, że to głupota brać sofę zamiast pod nasz gust to pod wygodę gości, którzy może będą nocować a może nie...

Teraz właśnie dawał argument, że można materac rozłożyć albo hotel wynająć.
Ostatecznie jak jego matka przyjechała, to spała na tej sofie a nie na materacu, i mówiła że niezbyt wygodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale w
@ly000:
Ile ludzi, tyle opinii (szczególnie, że materace i sofy też są przecież różne).
Ja osobiście mam zarówno starą rozkładaną sofę, jak i materac podobny do tego z linku poniżej. Gdy goście nocują u mnie przez kilka dni (zdarza się raz na kilka miesięcy), lepiej sprawdza się materac. Jak będę kupował nową sofę, to już bez funkcji spania...

https://jysk.pl/ogrod/materace-dmuchane/materace-dmuchane/materac-dm-velour-mid-rise-s152xd203xw30
@ly000: a ile trzeba dopłacić do funkcji spania? Ja kupiłem dmuchany materac z pompką elektryczną - spanie jest mega wygodne, materac zajmuje prawie zero miejsca, jedyny minus to "prestiż", jak kogoś wysyłasz na spanie na materacu ;) U mnie na sofie też da się spać bo jest długa (ale nie rozkładana) i wiele razy pojedynczy goście wybierali opcję spania na sofie :)