Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Uprzedzam na starcie: to poważne pytanie.

Postępuje zapaść na rynku randkowym. Wymagania co do atrakcyjności mężczyzn są coraz większe, istnieje coraz większa presja na otwieranie relacji i akceptację różnych dziwnych fetyszów. Duża część facetów w związkach jest popychana w stronę praktyk i układów typu #cuckold, a kobiety otwarcie realizują i promują swoje dziwne kinki (gangbangi, dilda w kształcie przyrodzeń zwierząt, #bdsm).

Czy w którymś momencie sytuacja pokręci się do tego stopnia, że niejeden Oskarek 7-8/10 + 15k PLN/mc, będący w związku z Julką, zostanie zmuszony w ramach męskiej uległości (i kobiecego poszukiwania rzadkich/egzotycznych wrażeń) do aranżacji/obserwowania seksu swojej Julki z bullem-incelem 4/10?
#pytanie #kukold #poliamoria #seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e70768f7bdff000a92a3da
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Uprzedzam na starcie: to poważne py...

źródło: comment_16425343489YmWjF4Tdb9pHVyMeSILN6.jpg

Pobierz
  • 5
Dawid: A to głównie kobiety realizują swoje fantazje sexualne?
Zapewne zostanę określony mianem cuckolda (BTW wykopki mylą cuckolda z simpem) ponieważ swoją wypowiedzią będę bronił kobiet, ale kilka faktów z moich obserwacji.

W naszym związku to ja namówiłem swoją żonę na swing. M.in. umawiamy się z inną parą i działamy we 4 w jednej sypialni wymieniając się partnerami.
Czasami pozwalamy sobie na romans. Ja obecnie flirtuję z nowo poznaną sąsiadką, a
BiałkowaDziewczyna: Tak jak wyżej napisano - nie tylko kobiety są perwersyjne, faceci również! Sam zachęciłem mojego różowego do hotwifingu i bawimy się przednio.
P.S do kolegi wyżej - daj jakiegoś tipa jak Cię znaleźć na ZB, może wspólne piwko z różowymi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaakceptował: LeVentLeCri