Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@iighlaq_alhabl: bylo i tu nie ma nic o danych kredytow. Jest o sprzedazy. Jakos cztery razy nawet trafilo to na glowna.

Ja z kolei czytalem, ze w styczniu na BIK - na ten moment - wychodzi dalszy spadek dynamiki wzrostow, powinnismy zakotwiczyc sie na 0,5% na plus, co oznacza, ze od lutego dynamika powinna byc ujemna.

Moze byc to prawda - z jednej strony ci, ktorzy od nowego roku przejda na
@kiedysmialemtubordo: Znam paru „deweloperów”. Ci, którzy budują od 30 lat są spokojni, chłopaki stawiający nowoczesne bloki i osiedla od 2019 roku maja pełne gacie bo telefon do biura nie dzwoni jak na wiosnę 2021.

Stary dew u mnie w mieście ma taka nadwyżkę finansowa, że może budować jeszcze 12 - 18 miesięcy z własnych środków, potem dopiero będzie myślał o obniżce cen. Młodzież jak nie sprzeda choćby 30% nowej inwestycji nie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ostatniwrankingu: @UmbertoDalleMontagne: tylko to bedzie dalsza spirala dla nierychomosci. Deweloperka to masa miejsc pracy dla imigrantow, wiec popyt na najem itd.

Dodatkowo w 2012 wyhamowanie podazy nie wstrzymalo spadku cen. Ja uwazam natomiast, ze beda ruszac z tanszymi lokalizacjami, troche pod program bez wkladu. To paradoksalnie czynnik propodazowy. Ci najwieksi zintensyfikuja tez dzialania w celu tworzenia spolek-corek oferujacych mieszkania na najem (Resi4Rent, Robson, Marvipol cos dziala, akwizycje robyga czy budimex