Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś ma jakieś środki w USDC aktualnie nie przeznaczone na spekulację, to polecam załadować na https://vires.finance/ APY #!$%@?ło na 60% i może się tak trochę utrzyma.
Odsetki naliczają się co blok, czyli co około minutę. Kasę można włożyć i wyciągnąć w dowolnej chwili nie tracąc zysku, także jak APY spadnie to można się zaraz wynieść gdzieś indziej.
#kryptowaluty
  • 13
@Rafalek-Pedalek: ludzie pożyczają na większy procent, kasa idzie do tych, którzy dodają supply.

@WhiskeyIHaze @inXe polecam douczyć się jaka jest różnica pomiędzy APY i APR, a nie robić zamieszanie :)

@Corona_Beerus nie naganiam, poprostu jak ktoś ma hajs, który i tak będzie leżał przez dłuższy czas, to można się trochę nakombinowac, żeby go wrzucić na dobry %.

Ja tam trzymam i jestem zadowolony, uważam, że do dobra opcja. Wy róbcie jak
polecam douczyć się jaka jest różnica pomiędzy APY i APR


@Stachu90: wiem jaka jest różnica i wiedziałem pewnie nim ty się o tym dowiedziałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) plus gdzie ja robię zamieszanie? napisałem gdzieś jakieś kłamstwo czy coś?

@spac_jesc_pracowac: to był żart ziomek. Żeby wziąć 100k pożyczki musiałbyś im dać z 150k w zastaw więc z samego tego się nie opłaca.
@spac_jesc_pracowac: Dobrze rozumiesz. Nie wiem jak jest na fantomie, powinno pisać czy jest APY czy APR. Z tego co pamiętam fantom ma ten minus, że nie możesz wyciągnąć kasy w dowolnym momencie.

@WhiskeyIHaze No to co pisałeś zabrzmiało trochę, jakbyś pisał, że vires to scam, gdzie pieniądze się mają brać z powietrza. Myślę, że warto się tym zainteresować i nie ma co odstraszać ludzi.
Jak wiesz jaka jest różnica to ok,
Z tego co pamiętam fantom ma ten minus, że nie możesz wyciągnąć kasy w dowolnym momencie.


@Stachu90: ostatnio tak wyciągnąłem środki na beets.fi - żeby wrzucić w parę o większym APR :P Uzbierana nagroda nie przepadła. Została mi przelana przy withdrawie. Na aave (polygon) też sobie wypłacałem kiedy chciałem. Częściej niż z blokadą spotykałem się z deposit fee