Wpis z mikrobloga

@ChareimUu: To ja polecę Lewitz hp 8500, bardzo wygodne mięciutkie pady, kilka godzin bez problemu. Odpinany długi kabel w zestawie. Są w czeskim sklepie internetowym muziker (generalnie Lewitz to jest ich własna marka). Teraz stoją po 209 chociaż w zeszłym roku jeszcze było 190 ¯\_(ツ)_/¯
dobrze mieć do nich porządną kartę dźwiękową (ja mam zewnętrzną), bo im lepszy odtwarzacz, tym lepsze słuchawki


@Toszeron: najczęściej gównosłuchawki podpięte pod dobrą kartę dźwiękową zagrają konkretnie. sam mam przykład po swoich pioneerach za 100 parę złotych. dźwięk na +, głośność na giga + i bass taki wydobyły z siebie, że po biurku jeździły
@ChareimUu: obserwuję kilka grupek na fejsie odnośnie słuchawek i jest bardzo dużo komentarzy, że isk hd9999 mają masakrycznie dużo basu - aż "za dużo", natomiast są wygodne. Jesli chodzi o edifiery w820bt (ktoś wcześniej wrzucał) to akurat jestem ich posiadaczem i bateria jest naprawdę #!$%@?, ale jeśli mają to być słuchawki daily do komputera to chyba bym je odpuścił. Może to wina tego, że noszę okulary, ale przy moim wykorzystaniu 12-16h