Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kobieta lat 29. Marzy o zajściu w ciążę i urodzeniu dziecka. Więc razem z narzeczonym robią sobie bombelka. Nagle przypominaja sobie że dziewczyna choruje na mukowiscydozę musi brać non stop leki. Wypada z programu refundacji leków przez swój błogosławiony stan. Przez 9 miesięcy stan się pogarsza. Dziewczyna ledwo żyje ale rodzi. W szpitalu organizuje swoj ślub i chrzest dziecka. Teraz pora na organizację zbiórki na 1 milion złotych polskich żeby mogła pożyc jeszcze rok albo dwa. Dziecko jest zdrowe ale jest nosicielem chorego genu. #!$%@?. #antynatalizm #madka link do zbiorki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e7f249f7bdff000a92b22a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Kobieta lat 29. Marzy o zajściu w c...
źródło: comment_1642597615HPTYTeFc7xscEnuqWRzkpB.jpg
  • 273
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro ona może, to ja tez zaplodne jakąś kobietę, mimo iż na bank będzie miała problemy ze słuchem oraz do tego z powodu sztucznej zastawki w sercu (2003 rok), to szansa na to, że kobieta urodziłaby moje zdrowe dziecko są znikome, ale skoro ona może... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: wykopki i ich święte oburzenie. Nie byliście w butach tej nieszczęsnej kobiety, więc możecie się obruszać, jak stare baby siedzące na ławce pod chalupa. Nawet jeśli matka umrze, to pozostaje jeszcze ojciec + cała rodzina, która otoczy dziecko miłością i opieka. Grunt ze będzie zdrowe, co prawdopodobnie kalkulowali z genetykami. I jeszcze ślub bierze na lozu śmierci, jak to tak!
Co z was za gdaczace kwoki xd
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem co mnie bardziej #!$%@?, to, że w pełni świadomości zrobiła dziecko czy to, że ludzie jej w parę godzin wpłacili ponad milion,
wszyscy decydują o sobie i #!$%@? mnie obchodzi jej kaszajad jak i hajs wpłacających ale z mojej perspektywy to podwójne wtf

i te cudowne terapie za miliony, żadnych szczegółów, na ile pomogą, na ile są racjonalne, czy to wyjazd do szamana w meksyku?
no nic, jestem
Wyobraźcie sobie, ze jesteście bardzo chorzy. Zostało wam 2, góra 3 lata życia. Siadacie na kanapie przed telewizorem i czekacie na smierć, czy starali byście się przeżyć ostatnie chwile jak najlepiej, realizując wszystkie niespełnione dotąd marzenia?
Może dziecko dla tej babki było na tyle ważne, ze poświęciła dla niego własne zdrowie? Może dostała od lekarzy sygnał - teraz albo nigdy? Może jej partner wie, ze nie zostało im dużo czasu i chce,