Wpis z mikrobloga

Hej, jestem świeżak. nie dawno zdałem c+e. na pierwsza prace załapałem solówke u Niemca w pralni. rozwoże pranie po Bawarii. Mija 3 miesiace i chciałbym sie przesiąść na dużego tira zacząć łapać doswiadczenie. Szukam systemu 2/1 chyba. Co polecacie? Czego szukać? rozesłałem cv i mam kilka ofert gdzie mówią że mnie zatrudnia bez doświadczenia. Nie wiem co jest lepsze, spanie codziennie na pokoju? Czy może cały tydzień w trasie. Może głupie pytanie ale jest gdzie wziać prysznic na postoju? Jestem z małopolski wiec dojazd do wschodnich Niemiec nie byłby chyba tragedią. Czy może szukać czegoś na miejscu? Nie daleko mam Omege Pilzno np...
#bekaztransa #tir #zycietruckera
  • 14
@Konkol: po czym to wnioskujesz? Ja sam się ostatnio nad omegą zastanawiałem, niby opinie mają tragiczne na necie ale z drugiej strony to są opinie typu "rozwaliłem auto i mnie obciążyli" co na umowie o pracę jeszcze idzie jakoś takiego komentującego zrozumieć ale na własnej działalności to chyba normalne. Więc nie wiem czy faktycznie ta omega jest taka zła czy to może mentalność Polaczka przyzwyczajonego do niewolniczej umowy o pracę nie
po czym to wnioskujesz?


@Tony76: miałam pytanie typu jak przekonać kierowcę, któremu obiecałam wolne już długi czas temu na ważne wydarzenie życiowe, żeby jednak uwalił następny weekend w trasie, bo jestem brainletem i nie wiem jak ułożyć pracę kierowców tak żeby mieli wolne. Oczywiście nie mogłam go pieniędzmi przekonać, w końcu Pan uznał, że mam się odwołać do "wyższych wartości w firmie". A idź Pan w #!$%@? xD

Tak poza konkursowo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Konkol: @Tony76: już bez przesady o tym przekonywaniu. Mają pewnie z 1000 kierowców.
Wiesz jakie historie dyspozytorzy tam usłyszeli już podczas pracy?
Pewnie z 5% kierowców nie wyjeżdża w Poniedziałek bo zachlali pałe w Niedziele i wymyślają jakieś imieniny teściowej etc

Taka duża firma to już nie przedszkole niestety