Wpis z mikrobloga

Raczej tradycjonalistą. Co masz do muzułmanów? Większość to normalni ludzie, chociaż konserwatywni. A Wilk mówi prawdę ludzie się degenerują są nieszczęśliwi, nie ma wartości duchowych poza pieniędzmi i łatwym życiem.
Porównując dzietność muzułmanów a np niemcow, to pytanie nie czy to się stanie a kiedy
A Wilk mówi prawdę ludzie się degenerują są nieszczęśliwi


@KondProsty: To jest akurat jego opinia, a nie jakaś uniwersalna prawda. Moja opinia, przykładowo, jest całkowicie odmienna, i widzę to zupełnie inaczej - świat staje się tym lepszy im bardziej jest wolny, jedyne co, to że bardzo na nerwy działają wtedy politycy uważający, że człowiek powinien żyć w sztywnych ramach, dociśnięty jakimś przymusem, bo wtedy będzie szczęśliwy. Historia jest pełna takich "zbawców"
Porównując dzietność muzułmanów a np niemcow, to pytanie nie czy to się stanie a kiedy


@KondProsty: drogi czarmanderku, wysoka dzietnośc jest zwiazana z niskim wyksztalceniem i biedą oraz brakiem dostepu do opieki medycznej, pozdrawiam
@KondProsty: muzulmanie są dzietni u siebie. Ci urodzeni na zachodzie mają tyle samo dzieci co nativy albo wyraźnie dążą do zrównania się z nimi.

Po drugie nie mam nic do muzułmanów. Ale sam nie chcę nim zostać i mam bardzo wiele ale do narzucenia mi tej religii.