Wpis z mikrobloga

Dobra już przestańcie #!$%@?ć i lamentować. To co się zbliża, o ile się nie mylę, to będzie waszą największą okazją życia, a mianowicie tani Bitcoin. Jak chcieliście być bogaci kupując BTC na ATH? Co jest #!$%@? z waszą logiką, ogarnijcie się. Żeby się na tym dorobić i ogarnąć sobie highlifik i lambo, musicie kupić Bitka i może jakieś alty jak szorują dno, jak jest lament i cena jest śmiesznie tania (tak -80% od teraz). Tylko wtedy możecie później liczyć na 10-30 a może i nawet 100x. Nikt się nie dorobił kupując na górkach.
#kryptowaluty #btc #bitcoin #zabawazshitami #shitcoin
Corona_Beerus - Dobra już przestańcie #!$%@?ć i lamentować. To co się zbliża, o ile s...

źródło: comment_1642757697DDwkK9EUNynY2FVGC6onGa.jpg

Pobierz
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Corona_Beerus: Ale mój szwager kupił bitcoina 6 lat temu i się w #!$%@? dorobił bo 5000% to dlaczego strugasz mądrale i mówisz mi że jak kupię teraz to się tak samo nie dorobię? Zazdrościsz mi że kupuję i będę miał 50 razy tyle albo i więcej? Kwiiiik ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Corona_Beerus: problem z bessą polega na tym, że niektórzy jeszcze się nie zcashowali bo byli zbyt zachłanni, każdy wie o cyklach hossy i bessy, problem polega na tym kiedy one następują. Przecież nie zamienią swoich bitków na tańsze bitki jesli nie sprzedali? A jak sprzedadzą teraz po 39k to akurat cena skoczy na 47k. Wiekszość będzie trzymała cięzkie bagi i zwiększała odrobine pozycję, a plan mieli wyjsc 100% na górce i
@CzulyTomasz: Dokładnie kupując za regularną kwotę dajmy na to co tydzień, kupujesz więcej krypto, co przy wzrostach tworzy Ci gigantyczną dźwignie. Zrozumcie to nooby. A krypto prędzej czy później odbije bo jest wyceniany w drukowanym pieniądzu, którego podaż jest określona w umysłach polityków, których rządzenie opiera się na utrzymaniu władzy i chciwości - co oznacza więcej dodruku w przyszłości.