Wpis z mikrobloga

Mam własnościowe mieszkanie, średniej klasy samochód, wyższe wykształcenie i zarobki ok. 5k netto, czy to źle, że oczekuje od faceta przynajmniej tego poziomu, bo niektórzy twierdzą, że to źle. To nie jest żaden szał, gdy ma się ponad 30 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#tinder #zwiazki #niebieskiepaski
  • 369
  • Odpowiedz
@Nowelizacja: Dobór naturalny... #!$%@? jak można materializm przyrównać do biologii człowieka. W Materializmie chodzi o to, ze nie zaspokajamy względów biologicznych a czysto egoistyczne. Wartość takiej osoby i stałość relacji z nią jest smiesznie niska. W przypadku utraty pracy, problemów finansowych i zdrowotnych taka sucz od razu wskakuje na innego bolca i porzuca słabeusza.
  • Odpowiedz
@ChickenDriver: akurat pod względem biologii też można wytłumaczyć pożądanie mężczyzny z zasobami ¯\_(ツ)_/¯

Tylko my tu nie mówimy o jakiejś sytuacji szukania sponsora, tylko próbie znalezienia partnera jak najbardziej podobnego m.in. pod względem stylu życia.

Taki związek powstały na skutek doboru partnerów o podobnych stylu życia będzie dużo trwalszy niż oparty tylko na wyglądzie.

W ogóle ty chyba nie rozumiesz o czym ja piszę. Opka nie zwiąże się z kimś tylko
  • Odpowiedz
A to że dane pokolenie używa: "xD" znaczy że jest złe? Ech, niezbyt logiczne podejście. A jak bym użyła: ":D" to co by to znaczyło?


@Nowelizacja: Bo wtedy mam przed oczyma wyraz twarzy rozmówcy, która wygląda jakby miał downa. A z warzywami ciężko się komunikować.

Piszesz tak żeby się przyczepić.


Dzielę się myślami nic więcej. Jeśli ktoś ma z tym problem i widzi w tym czepialstwo, to jego problem.

Obecne pokolenia
  • Odpowiedz
Możesz oczekiwać jakiegoś finansowego poziomu, nikt ci nie broni. Dziwię się tylko, dlaczego nikt nie szuka dobrego człowieka który nie zostawi gdy zaczną się problemy, poda rękę gdy będą kłopoty i będzie chciał iść wspólnie ramię w ramię przez życie.

W punkt kolego i mówię to jako różowa.


@DoloremIpsum: to, to. Ale nie twój komentarz tylko zacytowany przez Ciebie, źle zapamiętałem przeglądając wykop będąc nieprzytomnym xd
  • Odpowiedz