Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie że Rosja to najchętniej by tej wojny nie robiła, ale taka karta leży na stole i jakoś to wszystko trzeba spuentować, więc jak nic nie dostaną to znowu kawałek Ukrainy wyrwą.
Natomiast USA niby chcą pokoju, ale że tak powiem są gotowi na "poświęcenie" Ukrainy i chętnie by widzieli jak Rosja robi tam wojnę i się potem babrze z partyzantką i traci tam siły i kasę (coś jak USA w Afganistanie), a oni by im tylko dosyłali sprzęt.

#ukraina #rosja #usa #wojna
  • 28
  • Odpowiedz
@Nolimit: Тролль to osoba która Udaje kogoś innego a ja nikogo nie udaje kogo mam udawać samego siebie? Przecież w ankiecie mam napisane kacap. Po drugie konstytucja Rzeczypospolitej i nie tylko w Rzeczypospolitej bo rosyjskiej federacji też gwarantuje każdemu swobodę wypowiedzi. Więc to ty da ruszasz konstytucję sugerując że chcesz ograniczyć moje prawo do swobody wypowiedzi.
  • Odpowiedz
Nazywanie ziem zachodnich "podarkiem" to kpina. Katyn to pewnie tez nie wasza wina?


@kmiocinio: a jak jeszcze można to ziemię nazywać? W te ziemie straciliście w przeciągu 200 lat po śmierci Bolesława Chrobrego mowa o Ziemi Lubuskiej Dolnym Śląsku Pomorzu mowa o Prusach na które wprowadziliscie Zakon Najświętszej Marii Panny. Nigdy tych ziem nie odwojowaliście To myśmy je odwojowali dlatego normalnie się mówi że to myśmy je wam podarowali. Wy nawet
  • Odpowiedz