Wpis z mikrobloga

Hej. Przyszła pora, aby zająć się klasyką nad klasykami. "Władca Pierścieni" we własnej oprawie.

Po więcej moich prac zapraszam jak zwykle na facebook albo instagram
A dla chętnych do obserwowania tutaj na wykopie wszystko wrzucam też pod tag #coverme

Więcej zdjęć w komentarzu poniżej.

#ksiazki #bookbinding #introligatorstwo #handmade #rekodzielo #literatura #chwalesie #wladcapierscieni #lotr #tolkien #coverme
Zamoysky - Hej. Przyszła pora, aby zająć się klasyką nad klasykami. "Władca Pierścien...

źródło: comment_1642782381u0lSGap8NMOTBbae74xpey.jpg

Pobierz
  • 9
@Zamoysky co to za runy na okładce i co znaczą? Próbuje odszyfrować odkąd zobaczyłem na IG.

! spoiler wychodzi: kto wie może w las ⬜⬜⬜⬜⬜ drogi w ogóle dla nas nie ma kto wie może nie ma

Ale pewnie się mylę, bo jakoś mi te runy nie pasują ani do Futharków ani do cirth ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Idahoo: Super, że komuś chciało się to odczytać :D Piona!
Według źródeł to ponoć krasnoludzkie runy https://underockbrasil.blogspot.com/2021/05/dwarf-runes-hobbit-kilis-rune-stone.html I dobrze to odszyfrowałeś, tylko z racji tego, że nie ma tam polskich znaków, to 4 słowem jest "właściwej" (btw właśnie zobaczyłem, że pomyliłem jedno "i" z "j"). To także jeden z cytatów z książki i jakoś dobrze mi się wkomponował w motyw drogi, więc go tam ukryłem.