Wpis z mikrobloga

Ma ktoś tutaj może doświadczenie w jeździe po śniegu na kolcowanej opinie? Mam w busie #renault #master zimówkę wzmacnianą R16C i ma właśnie dziury na kolce. Zastanawiam się czy dużo by mi to pomogło na podjazdach jakbym kupił kolce i kilka nabił, nie chce kolcować całości bo jednak trochę przypał i wolałbym żeby to było jak najmniej widoczne xd. Głównie chodzi mi o podjazdy pod ośnieżone góry bo po takich teranach upalam tego busa
#samochody #opony #zima
Pobierz siewcanieczstychzamiarow - Ma ktoś tutaj może doświadczenie w jeździe po śniegu na ko...
źródło: comment_1642841142qYuZFpBGEYsLN7t9S379HT.jpg
  • 7
@siewcanieczstychzamiarow: jazda na kolcach w zimie super, zwłaszcza ma lodzie. Niestety na mokrej na wierzchni już jest różnie. Jak mieszkasz w kraju gdzie wolno jeździć na oponach z kolcami w zimie to nawet się nie zastanawiaj. Jeżeli jednak mieszkasz w Polsce to zapomnij. Pierwsza kontrola i masz zabrany dowód rejestracyjny bo słychać że jedziesz na kolcach z daleka jak nie ma śniegu.
To też nie jest tak, że na północy sobie można wesoło #!$%@?ć z kolcami. Kolce niszczą drogi, więc bardzo często trzeba sobie wykupić pozwolenie na jazdę z kolcami.