Wpis z mikrobloga

Polska, wrzesień 2022 roku. Rada Polityki Pieniężnej podniosła stopę referencyjną do 20%, co wzbudziło zmasowane protesty tych, którzy zadłużyli się na zakup mieszkania w okresie niskich stóp procentowych kilka lat temu.

„Bank mnie oszukał. Gdy latem 2016 roku zaciągałem kredyt zaoferowali mi 1,4 tys. zł raty. A teraz każą płacić prawie cztery tysiące!” – gorączkuje się pan Stefan, który pożyczył 300 tysięcy złotych na kawalerkę w Warszawie.


https://dyskusja.biz/finanse/banksterzy-nas-oszukali-zadamy-przestopowania-kredytow-57300 To złoto napisane przez pana Chad Kolany (tak, to jego prawdziwe imię mimo że pisze pod pseudonimem Krzysztof) w 2015 roku powinno być tu wrzucane co tydzień

#nieruchomosci #kredythipoteczny #ekonomia #heheszki #prorokujzwykopem
  • 9
@Metylo: W styczniu za prad zaplacilem 170zl gdy normalnie place jakies 50-60zl mniej. Wczoraj dostalem niedoplate za ogrzewanie 493zl. Sprawdzilem raty kredytu , w lutym wyższe o 163zl.

Ja nie jestem ani posłem ani programista zarabiam około 3tys na reke czyli wedlug jednego posla kretyna jestem juz klasa średnia. Mój budżet nie jest z gumy. Kiedy przyjdzie ten moment ze bede się zastanawial czy iść do lasu i sie powiesic to