Wpis z mikrobloga

@LuckySzczwanyLis: za 8-10k to mogę postawić na "wtyczkach z wordpressa" jak to opisałeś, ale z dedykowanym projektem i niekoniecznie tak źle jak myślisz, bo to tylko narzędzia, a jak się ich użyje to całkiem inna sprawa. Mam wolne terminy na kwiecień, może koniec marca jak się wyrobię szybciej z bieżącymi stronami. Jakbyś chciał w pełni dedykowane programowanie to tak z 15k+.
@a5f5c1: kiedyś robiłem tanio, teraz robię dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) + ta droższa wersja to już jest za robotę dwóch osób bo wtedy ja projektuję a partner programuje. Na pewnym etapie zaczynasz szanować swój czas i trzeba podnosić ceny bo i tak co chwilę przychodzą nowi klienci z polecenia a nie można pracować cały dzień...
@Kien: i ja to szanuje :D widzisz ja nie znam rynku, dopiero szukam kogoś i wyceny automatyczne dawały mi 3-5 tys, a jakiś chlopak ktory robi to od pół roku 3tys, wiec taki post jak ten tez mi pomoze, żebym wiedziala, ze byc na moje potrzeby potrzebuje wiekszy budzet :D
@LuckySzczwanyLis: spoko, oczywiście jest szansa że trafisz na kogoś za 4-5k i też będzie dobrze ale można wtopić, to też zależy jak bardzo rozbudowana ta strona bo to co ja rzuciłem to już jest za taką w miarę porządną, jak potrzebujesz jakiś basic na start to zajmie to mniej czasu czyli może być taniej.

Z drugiej strony widziałem jak "agencje" sprzedają stronki za 15-20k a okazuje się że to jest zrobione
@Kien: dzieki! To bardzo pomocne co piszesz. Jak tylko będę miala kogoś na kogo usługi będę się chciala wstępnie zdecydowac to pozwolę sobie do Ciebie napisać. Jakbym nikogo nie znalazła to bede zwiększać budzet i tez sie odezwę :D