Wpis z mikrobloga

Ok, jako, że nie pozwoliłam mojemu zardzewiałemu matizowi umrzeć ze starości i teraz potrzebuję w miarę na szybko kolejnego samochodu, otwieram wątek.

Na samochodach znam się jak koza na ortografii i jak dla mnie to tylko przedmiot, który ma mnie zabrać z punktu a do punktu b. Tak więc nie obchodzi mnie jak wygląda - może wyglądać nawet jak gówno. Co mnie interesuje to to, żeby działał. Był tani w eksploatacji, by części były tanie, by nie rdzewiał i ogólnie sam w sobie nie był zbyt drogi (Polska C here za najniższą krajową).

Samochód jest mi potrzebny do dojeżdżania do pracy, więcej niż 90km/h nie jeżdżę. Bardzo proszę o rady :D
#motoryzacja #samochody #polskab #bieda
  • 10
@mnemic666: mam niecałe 30km wioskami. Budżet jak najmniejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Najlepiej jakiegoś gruza, ale takiego co mi wytrzyma 3-4 lata za 2-3k, ale jak będzie jakaś dobra okazja to myślę, że trochę ewentualnie mogę dołożyć. A nie chcę lepszego samochodu, bo nadal nie jestem jakimś doświadczonym kierowcą i ja ten samochód możliwe, że zajeżdżę.
@Tyrande nie skupiałbym się jedynie na wybranych modelach, najlepiej ustawić sobie filtr na olx do danej kwoty i swoje okolice zaplanować jakiś dzień i obejrzeć kilka sztuk, przez zakupem tego "jedynego" warto wziąć na oględziny kogoś kto się coś tam zna żeby nie władować się w auto, które nie przejdzie nawet przeglądu a w tej kwocie o to bardzo łatwo :)