Wpis z mikrobloga

Heloł, zamarzyła mi się broda a przynajmniej efekt nieogolonej mordy od 2 dni, problemem jest, że nie mam jeszcze pełnego zarostu (lvl20).

Ogarnąłem alocutan forte i smaruję mordę 2 razy dziennie od tygodnia. Tutaj foty z pierwszego dnia jak to wygląda, co tydzień będę przesyłać update i będziemy obserwować jak to wszystko idzie.

A no i raz/dwa w tygodniu będę rolować mordę 0.5mm na noc, wtedy oczywiście nie będę raz nakładać tego alocutanu. ##!$%@? #minoxidil #broda
s0ngo_ - Heloł, zamarzyła mi się broda a przynajmniej efekt nieogolonej mordy od 2 dn...

źródło: comment_1642951635OBzPhO7PRXK6zjZh4FvTLV.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
alocutan forte


@s0ngo_: daj se z tym spokój. Skracaj włosy na cały czas taką samą długość to w końcu te wolniej rosnące włoski dościgną te szybkorosnące. Kup sobie szczotkę i czesz
  • Odpowiedz
@stassma: dlaczego miałbym dać spokój? jeśli mogę coś szybciej mieć, to w to lecę. Koszt prawie żaden a jak za rok mam mieć w #!$%@? różnicę, to why not? No kartacz muszę dokupić to masz rację.
  • Odpowiedz
@s0ngo_: Nie słuchaj tego wykopka roztropka. Ja stosuję już leci 3 miesiąc minoxidilu i są naprawdę fajne efekty (22lvl)
Wystarczy spojrzeć na reddit albo nawet tu na tagu gdzie ludzie wstawiają fotki i widać, że działa u sporej części osób, wiadomo efekty u każdego wyglądają inaczej, bo składa się na to genetyka i pewnie parę innych czynników.
Ale jak wykopek pisze

nic to nie da

no eh szkoda gadać xD
  • Odpowiedz
@Charlie_Baker: wypadanie włosów nie jest efektem ubocznym, sensu stricte. Właśnie jak wypadają ci włosy, to znaczy, że minoxidil działa dobrze. Mechanizm "wypadania włosów" od minoxidilu polega na tym, że minoxidil wywołuje porost nowych włosów i po prostu nowe, młode włosy wypychają stare, które zwyczajnie wypadają. Przez ok. dwa tygodnie przyspieszona jest dynamika procesu transformacji włosa. Co miało samo wypaść w najbliższy miesiąc wypadnie ci teraz i zaraz ci odrośnie w zdwojonej
  • Odpowiedz
@Charlie_Baker: ja ogólnie mam łysienie androgenowe więc mi włosy z głowy wypadają w dosyć dużych ilościach, ciężko mi ocenić czy więcej niż wcześniej. (minoxa tylko na brodę stosuje)
Mi włosy na uszach zaczęły rosnąć, są bardzo cieniutkie i białe, rosną mega powoli, więc zgolenie raz na jakiś czas starczy i mam spokój na dłuższy okres. Podobno wypadną one po zaprzestaniu stosowania minoxa o ile nie przekształcą się w "terminal hair" dlatego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s0ngo_: Jak dla mnie bez sensu się smarować Minoxidilem w tym wieku. Tym bardziej, że już masz niezły start. Też jako 20, nawet 25-latek miałem słaby zarost, ale z czasem naturalnie wyrosło mi dużo nowych włosków. Rozważyłbym takie rozwiązanie gdzieś po 35 roku życia. Ale wiadomo, są różne marzenia, powodzenia w realizacji celu
  • Odpowiedz