Wpis z mikrobloga

@mel0nik: Kluczem do zrozumienia inceli jest fakt, że oni nie szukają rozwiązania dla swoich problemów - oni są w ekstazie gdy mogą się licytować kto ma gorzej.

A im masz gorzej, tym jest lepiej - jeżeli aktywnie działasz by było ci w życiu lżej, to jesteś zaprzeczeniem incela.


@mnik1 Żeby tam jeszcze faktycznie dużo osób miało źle. Większość z nich siedzi całe dnie przed kompem w domu i jest utrzymywana przez
@mnik1: @HrabiaTruposz: Bardzo dobrze napisane, dlatego tag od razu na czarno powinien lecieć. A dodatkowo widać, że to się nadaje do leczenia po tych tezach, które oni uważają za świętość czyli:
- wystarczyłaby taka szara myszka 3/10 (tu wstaw zdjęcie jakiejś petardy 10/10 z instagrama)
- jedynym celem związku jest zaruchać
- walenie gruchy i chlanie wcale nie pogarsza sytuacji życiowej
- nie warto robić nic ze swoim życiem, bo
@tomek_tr: a ja doskonale rozumiem tamten wątek, przegrywy nie są takimi jakie sa z lenistwa ale z 90% złych doświadczeń w życiu a nawet takie lenistwo może być w człowieku zakodowane przez #!$%@? wzorce i doświadczenia.
No i idzie taki na terapie gdzie #!$%@? miesięcznie na to znaczną część swojej wypłaty i często słyszy tam jakieś z dupy wzięte rady które babcia przy obiadku Ci może równie dobrze dać jak "uśmiechaj
@Czolo123456: Ale ja się nie chcę kłócić, czyja jest wina, że znaleźli się w takiej czy innej sytuacji, każdy przypadek jest inny, tylko że jak chcesz ułożyć sobie życie to musisz dostosować się do świata, bo świat nie dostosuje się do ciebie. Sam około pół roku temu miałem dość trudny okres w życiu i byłem 4 razy u psychologa i dzisiaj stwierdzam, że trochę mi to pomogło, nie żałuję wydania tych