Wpis z mikrobloga

@plooshak: Jak chcesz zamówić nowy to sobie poczekasz niewiadomo jak długo. Ja od listopada czekam i tylko mi opóźniają produkcję #!$%@? wie czemu.

Jak chcesz kupić używkę to zbyt tanio to nie będzie, bo przez wzrosty cen takie max 2 letnie potrafią kosztować ledwie 15k mniej niż jak były nowe czyli 115-125k

Samo auto bardzo fajne. Dźwięk najlepszy w klasie, prowadzenie bardzo dobre, szczególnie na torze, dużo opcji customizacji, gwarancja na
@cwlmod wiem że poczekam, bo w zeszłym tygodniu miałem jazdę próbną i mi ziomek powiedział, że na sierpień może będzie XD Ceny używek praktycznie eliminują tę opcję, tylko nowa. Swoją drogą jest kilka sztuk na otomoto, Gdańsk i Gorzów jakoś tak, jutro podzwonię. Zawieszenie aż tak mi nie przeszkadzało jak wysoka pozycja za kółkiem, ale jak się ma 2 metry to nie ma co się dziwić heh
@plooshak: Pozycja jest faktycznie wysoka w w fotelach z elektryką. Te sportowe są lepsze, no ale brak elektryki. Ja przerabiałem przedlifta (w sumie dwa razy po całce :) ) i teraz chce przesiąść się na polifta w sporcie i dct. Raz widziałem co na torze robił gość z tą skrzynią to dałem sobie spokój z manualem.

Jak coś to może mam namiar na szarego hatchbacka w dct i sporcie, który może
@plooshak: połowa z tych aut na OtoMoto to "już sprawdzam, no niestety sprzedany, tak tak, to była dobra oferta i niestety sprzedał się szybko. Ogloszenia nie zdążyliśmy usunac. Wie pan co, możemy dla pana zamówić auto w podobnej konfiguracji ..." I tak co kilka tygodni to samo ogłoszenie z tymi samymi zdjęciami i ta sama gadka. Nie ma co się sugerować OtoMoto
@cwlmod Dzięki za info ale jak dla mnie to tylko majtkowy niebieski( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją drogą jak się pytałem czy te drugie fotele będą niższe to gość mówił, że ni #!$%@?, a jechałem właśnie tymi elektrycznymi, wersja luxurrry xd te wersje sport i luxury to kwestia foteli tylko?
@plooshak: Tak.
Razem z elektryka foteli tracisz pamięć ustawienia foteli i automatycznie opuszczane lusterka przy cofaniu. Zyskujesz ładniejsze, lepiej trzymające fotele z podświetlanym logo
@plooshak: w Białymstoku w salonie jest jeden dostępny (a przynajmniej widziałem go w salonie dwa tygodnie temu jeszcze, może jeszcze dostępny)

nie wiem czy wersja wyposażenia taka jak chcesz ale linkuje:

https://nordauto.hyundai.pl/oferta/promocje/samochody-nowe-od-zaraz?tx_wrobhyundai_hyundaidealercar%5Baction%5D=show&tx_wrobhyundai_hyundaidealercar%5Bcontroller%5D=DealerCar&tx_wrobhyundai_hyundaidealercar%5BdealerCar%5D=1692&cHash=e4913f3b5473dd9e84972d0605d0ba4e
@plooshak: mam i jedyne do czego bym się przyczepił to słabe nagłośnienie, reszta jak plastiki to pewnie obadasz przed kupnem, trochę ich jest i jak dla mnie w miejscach, które nie przeszkadzają
Zawieszenie w trybie normal jest w porządku, też nie ma co oczekiwać komfortu, ważne że jeździ się ok po wrocławskich słabych drogach oraz można je obniżyć na tor czy autostradę
@poco-mifejsbuk: Uff auto gotowe do wydania, tylko dzisiaj ma być zarejestrowane przez bank. W sobotę odbiór :D

Nie wstydź się pytać na bieżąco o termin realizacji. Dealerzy gówno mogą sprawdzić, bo system może coś pokazywać ale to nie jest wiążące. Od kwietnia importer otworzył tamę i dealerzy są zalewani autami, więc może twój już jest nawet w polsce tylko jeszcze nie ogarnęli transportu do salonu.

Zapytaj się skojonie sprzedawcy jaki jest