Wpis z mikrobloga

To dobre porównanie, w androidzie możesz sobie wybrać zegar a w ios działa


@suqmadiq2ama: mam Redmi 7A i iPhone 8. Ani w jednym ani w drugim nie mogę wybrać ikony zegara.

na andku też się da, bez kombinacji


@misiek735: to widget czy ikona?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@aarahon: akurat na zdjęciu całego pulpitu u mnie to jest widget, ale standardowa ikonka zegarka również pokazuje prawidłową godzinę. Dziwi mnie że w redmi 7a nie mozesz zmienić ikonki zegarka, na pewno sie da.
I odnośnie miui (mam wersję 13), ikonka zegarka wygląda tak jak na screenshocie niżej i pokazuje prawidłową godzinę (mieszkam w innej strefie czasowej niż polska, jest 10.35)
Pobierz misiek735 - @aarahon: akurat na zdjęciu całego pulpitu u mnie to jest widget, ale sta...
źródło: comment_16430134887ezhI8uFnCqC3MQGW88uCd.jpg
@misiek735: no ja używam telefonu w sumie tylko do Internetu i budzika i obie te funkcje działają ZNACZNIE lepiej niż na Androidzie

To jak jest zintegrowany jest LastPass (menedżer haseł) którego używałem na Androidzie to czapki z głów, myślałem że iOS to zamknięty system a tu proszę, integracja 3rd party milion razy lepsza

Do tego mam służbowego macbooka na który nawet nie pamiętałem że zalogowałem się moim kontem Apple - bez
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gatineau: jeśli używasz urządzeń do takich podstawowych spraw jak internet i budzik to tak, ios jest spoko.
Nie chce mi się kolejny raz odpowiadać na tego typu posty który system jest lepszy. Oba są dobre i oba mają swoje bolączki. Niech każdy korzysta z tego z czego jest mu wygodniej, ja tam wolę androida który według moich potrzeb jest lepiej rozbudowanym urządzeniem w sprawach software jak i hardware aniżeli jakikolwiek iphone
Nie chce mi się kolejny raz odpowiadać na tego typu posty który system jest lepszy


@misiek735: lol, przecież sam zacząłeś xD Pro-tip, jak ci się nie chce to nie wpadaj na wątki które mają android-vs-apple w tytule używając takich argumentów jak "no ja korzystam zarówno z ios jak i androida i to jak bardzo #!$%@? mnie system ios (a jestem skazany na jego używanie ze względu na pracę) to głowa mała."
@misiek735: jest bez sekund, w dodatku przy tak małych rozmiarach sam bym się zastanawiał czy tam 10 jest czy 11. W moim 7A zawieszał się układ RTC, w Honorze 10 lite mojej narzeczonej też. Wyobrażasz sobie obudzić się o 7:40 (do pracy na 6:00!) i zobaczyć 23:21 na wyświetlaczu telefonu? xD

A i stockowy zegar w 7A obsługiwany jest przez aplikację... pogody xD

@misiek735: można zmienić ikony ale nie na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gatineau: no dobra, to zrobię wyjątek i Ci odpowiem.

Z takich standardowych opcji, wkurza mnie brak animowanych tapet na ios (na androidzie mam live wallpaper).

Wkurza mnie brak opcji ustawienia sobie domyślnych aplikacji takich jakie chce. Fakt, mozesz na ios ustawić domyślną aplikację do maila oraz do przeglądarki, ale ja chciał bym mieć bardziej rozbudowaną apke do SMSow na przykład.

Brak opcji uruchamiania aplikacji w oknach w ios, bardzo wygodna funkcja
@misiek735: nie, dziękuje za listę! Faktycznie jak ktoś się opierał na tych funkcjach to może czuć ze system wybrakowany. Zapomniałem wspomnieć o USB, prawda ze to kretynizm, mogłem ładować pixela zasilaczem do macbooka (i użyć macbooka jako wielki battery pack) a iPhone nie mogę, komedia. Z drugiej strony jeszcze mi się nie zdarzyło żeby iphone się choćby zbliżył do rozładowanej baterii a w pixelu no cóż, bez doładowywania w ciągu dnia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gatineau: nie ma sprawy ()

Odnośnie aparatów, z tego co zauważyłem istnieje pewien stereotyp z góry zakładający że iphone robi lepsze zdjęcia niż android. W końcu jak sprzedało się tą nerkę na ten telefon to musi robić bajlepsze zdjęcia, nieprawdaż?...
Niestety prawda wygląda inaczej, bo wystarczy że usunie się informację o tym jakim telefonem zostało zrobione dane zdjęcie i nagle się okazuje że iphone
@misiek735: może tak być, sam przetestowałem jedno zdjęcie (naszej choinki świątecznej w pokoju w którym na suficie są lampy punktowe wiec dość trudne światło) i poradził sobie lepiej niż samsung ale ciężko nazwać to wyczerpującym testem :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lucynek12: tak, jest to podstawowy oryginalny launcher od xiaomi, dokladnie miui 13 na androidzie 12.
Co do tapet, jest to wbudowana w system miui jedna z life wallpaper (czy tam super wallapaper, jak zwał tak zwał), nazywa się The red planet.
Zgaduję że pojawiły się porty tej tapety, musiał bys dokładnie sprawdzić każdą z nich ponieważ mozna sobie wybrać landing point na danym miejscu danej planety.
Pobierz misiek735 - @lucynek12: tak, jest to podstawowy oryginalny launcher od xiaomi, doklad...
źródło: comment_164303356371DqExqZQEsDsFeaUF0k7M.jpg