Wpis z mikrobloga

@djarturo: ja tam lubie 19 stopni i w samej bieliźnie łażę po domu w takiej temp xD przeziębienie łapie mnie raz w roku, w chowie dzieciaków dają im 26 stopni w chacie i potem zdziwienie ze są przeziębione przy 10 stopniach na dworze za każdym razem XDDD
@djarturo u mnie też powiedział, że będą oszczędności i nowy ład i w ogóle po czym #!$%@?ł rusztowanie przy ratuszu i odnawia sobie elewację i zapowiedział zielone przystanki autobusowe czyli nastają doniczkami za tysiące złotych plus masa innych zbędnych pierdół nikomu do niczego nie potrzebnych.
@djarturo: Zgodnie z warunkami technicznymi:
§ 134. [Szczytowa moc cieplna]
https://architektura.info/prawo/warunki_techniczne_budynki/dzial_iv_wyposazenie_techniczne_budynkow/rozdzial_4_instalacje_ogrzewcze

Pomieszczenie na stały pobyt ludzi, jest projektowane na 20°C. 18°C dla większości osób to po prostu za zimno na zwykłe siedzenie.
Patologia, żeby dzieciom obniżać temperaturę.
@djarturo: u mnie w szkole siedzieliśmy w kurtkach bo w ogóle nie było ogrzewania w zimie. Zabrakło miejsc w szkołach więc utworzono dla nas nową, ale ponieważ nie mieliśmy własnego budynku, to się szlajaliśmy od jednej do drugiej i zajęcia mieliśmy w salach do remontu albo nieprzeznaczonych do nauczania. Nauczyciele też z przypadku, albo byli albo nie. I nikt nie dawał #!$%@? czy mamy ciepło, jedzenie czy jakiekolwiek lekcje ¯\_(ツ)_/¯
komunikacja miejska to samo na zewnątrz temp -5 a w autobusie tropiki.


@bear2112: To najgorsze. Przecież oni wiedzą że ludzie wsiadają ubrani w kurtki, płaszcze, czapki, rękawiczki, buty zimowe... I zamiast utrzymać jakąś znośną temperaturę to jest 20 parę aby pasażerowie padali z gorąca i wychodzili spoceni na mróz ( ͡° ʖ̯ ͡°)