Wpis z mikrobloga

@akyszszsz: czemu zrobienie selfie jest głupim pomysłem w takiej sytuacji? Myślę, że wszystko co odciąga myśli od sytuacji jest dobrym pomysłem, personelowi nie trzeba tam kolejnych ataków paniki, ludzi biegających na oślep, płaczących, wymiotujących i rzucających się po ziemi. Jak sobie porobią zdjęcia i się czymś zajmą to będzie z pożytkiem dla wszystkich.
  • Odpowiedz
@Belkaenes: Po pierwsze na pewno nie większość, po drugie żadna z linii najczęściej wybieranych w polsce tj. LOT, Ryanair, Wizz Air czy Enter Air.

no ale jak ktoś nigdy samolotem nie leciał to niewie tego

próbowałeś ale się nie udało, bo wystarczy nie latać tymi, które podałeś
  • Odpowiedz
@akyszszsz: o nie, dekompresja, wszyscy umrzemy!

Jest to poważne zdarzenie, ale zwykle daleko temu do jakiegoś wielkiego zagrożenia katastrofą żeby nagle wszyscy zaczęli się modlić i srać pod siebie.
  • Odpowiedz
w wiekszosci linin lotniczych


@Belkaenes: nie w większości linii lotniczych bo tych jest około 5 tysięcy na świecie, a na twojej liście jest kilkadziesiąt. Do tego nawet w liniach z tej listy to dotyczy tylko niektórych tras (zwykle długich) i niektórych samolotów (praktycznie tylko szerokokadłubowe, nowe samoloty). A jak już jest to do tego raz że zwykle jest dodatkowo płatne i to dość sporo kosztuje (chyba że lecisz klasą biznes czy
  • Odpowiedz