Wpis z mikrobloga

Cześć, mam pytanie bo normalnie szlag mnie trafia. Sprzedałem samochód na polskich blachach za granica, przyjechałem specjalnie do Polski, żeby go wyrejestrować. Pech, ze nie wziąłem ze sobą dowodu osobistego ale mam aplikacje mobywatel i tam mam prawo jazdy, Pani w okienku stwierdziła, ze urzędy i banki nie honorują tego. Jestem rozwalony na łopatki, to czemu ma służyć ta aplikacja? Do wylegitimowania sie przed kimś czy jak? Załamka i wk.rwienie..
Nie uśmiecha mi sie znowu dymac 1000km w jedna stronę, są jakieś kary jak 2-3 miesiące później wyrejestruje?

#niewiemjaktootagowac #auto #kiciochpyta #zalesie #wydzialkomunikacji
  • 6
@yagamiraito: Jestem tak wk..ny ze to głowa mała, takie same dane są na tym plastiku jak i w aplikacji, co to za różnica? Jestem tam, mogę jakiś inny dowód tożsamości pokazać, czy mam wydrukować zrzut ekranu z apki i pokazać jej w formie papierowej? Wiem ze to powinienem się w okienku zapytac a nie tutaj ale tam to chyba bym powiedział za dużo i zbyt wulgarnie, chyba jutro wroce z pytaniem
@MichasQ27: Dzień dobry. Proszę wezwać kierownika lub przełożonego.
I idziesz najwyżej jak się da.

Jak rejestrowałem auto, to mi babka powiedziała (jakieś 12 lat temu), że nie mogę zarejestrować auta w Gdyni, bo jestem zameldowany gdzie indziej i tam mam rejestrować.
To pytam, czy jakbym był z Krakowa, a mieszkał w Gdyni, to miałbym do Krakowa jechać?
Tak.

No to poszedłem do kierowniczki tego #!$%@? i ustaliłem, że napiszę podanie "że