Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zaprosiłem dzisiaj koleżankę na wyjście na łyżwy wieczorkiem, problem w tym, że ja nie za bardzo potrafię jeździć na łyżwach, a ona rzekomo coś tam jeździ...
To trochę jak gra na wyjeździe, ale zwycięstwo na trudnym terenie smakuje chyba zdecydowanie lepiej, zobaczymy ;-;. Trzymacie kciuki :3

Jakiś szybki tutorial, żeby się nie upokorzyć? Już były oglądane filmy na Youtube ale nie wiem czy to wystarczy XD
Ostatni raz na łyżwach byłem chyba z 5 lat temu, a na rolkach jeździłem jak miałem z 8 lat... No cóż, teraz by to oddało :|

#lyzwy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61efed851e699f000b03294d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 11
  • Odpowiedz
nie ma trików, trzeba kilka godzin pojezdzić żeby sie nauczyć podstaw


@xevske: a tam. Ja jak pierwszy raz stanąłem na łyżwach to po 15 już spoko jeździłem i nie odstawałem od średniej na lodowisku.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak się będziesz wywalał to bierzesz dziewczynę za ręce i jeździcie razem ()
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja też zaprosiłem koleżankę na łyżwy, ale z taką różnicą, że ja potrafię jeździć xD Jakoś to będzie, powolutku próbuj obok niej a jak nie będziesz dawał rady to łap za ją rękę i mów, że to dla bezpieczeństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz