Wpis z mikrobloga

Ten Tomek to się wydawał taki ogarnięty typek, lekko przyćmiony wciąganiem gówna do nosa ale nadal w miarę bystry. Śledzę go dosyć długo i mimo, że on miał swoje odpały to zawsze się ramy trzymał + to uniwersum z tym kotem co chodzi mu przy nodze w centrum Warszawy + małolatami, które sprowadza do mieszkania i mefedronowymi LIVE-ami ma po prostu coś w sobie.
Ciekawe czy go ktoś podpuścił, aby nagrał ten wysryw, czy zrobił to na własne życzenie i się zbłaźnił.

Chłop porównuje tego Kamerzystę co odsiedział za karmienie czekoladą upośledzonego debila, do Słowika i stwierdza, że w sumie to gangsterzy nie zrobili by czegoś takiego komuś kto na to nie zasłużył. Cóż za dobroć miły Panie.

Wyzywa Kasjusza na walkę w boksie. Oczywiście jak na prawilniaka przystało mówi, że go wgniecie w ziemię itd. ale wiecie nooooo musi poćwiczyć troszkę i tym razem się przygotuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tym samym tropem, ja to bym wyskoczył na walkę z Gamerem i wgniótł go w ziemie, wytarł nim podłogę ale hehe muszę się przygotować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prawdopodobny werdykt to TKO na Tomku, który byłby skatowany bardziej niż Boxdel po spacerze ze zmęczonym Kasjuszem ale po co trzymać się faktów, przecież to MMA VIP błazenada i żenada.

Z drugiej strony zastanawia mnie trochę, że taki bystry człowiek nie zawinął mandżuru. Przecież ta akcja jest tak głośna, że to nie ma racji bytu. Nawet jak pozbędą się Najmana, zmienią nazwę. Gość powinien dawno ewakuować się z tego statku.

#mmavip
#famemma
wonsztibijski - Ten Tomek to się wydawał taki ogarnięty typek, lekko przyćmiony wciąg...
  • 5
@wonsztibijski: nie wiem jak długo znasz jego postać ale on się zblaznil już na początku swojej kariery na yt czyli podczas spiny z Chińczykiem.
Mądry czy bystry to on nie jest. Jest po prostu cwany i doświadczony życiowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co nie zmienia faktu, że jest farmazoniarzem i ćpunem, który opowiada historie z dupy.
Chic to całkiem zabawny gość i można się pośmiać z jego
@wonsztibijski: za dużo mefy. Przesłuchałem obie części i Tomkowi mocno się odkleiło, choć wydaje się, że zdaje sobie sprawę, dlaczego broni federacji jak niepodległości. Chyba na ten moment daje mu najwięcej zarobić xD