Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 31
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam dla was informację, jest 07:02:00, Środa, 26 stycznia 2022. Imieniny: Tymoteusza, Michała, Tytusa. Słońce podniesie się dziś o 07:45. Świecić będzie 8 godzin i 27 minut, w zenicie znajdzie się o 11:59 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:12. Ciemna noc zapadnie o 17:36, ale gwiazd można wypatrywać od 16:53.
  • 15
@Hansim33: Stary człowiek powinien być w banku trzy razy co miesiąc - zapłacić rachunki, otrzymać gotówki, i sprawdzić oszczędzenia.

@slabehaslo: To był salon fryzjerski w centrum miasta, więc żadnych maszynek do golenia, tylko nożyczki, i była to specjalista od damskich fryzur podejrzewam, ponieważ używano kłamerki, i cięcia były kilka na ukos, zamiast jednego poziomego na kosmyk.

Zaczynamy od smacznego cykoria rozpuszczalnego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Hej Ptysie!
Pora wysłać paczki do rodzicieli. W lutym się do nich wybieramy na kilka tygodni i nie chce mi się wozić gratów. Nie wiem czemu wcześniej na to nie wpadłam.

Coraz częściej zacina mi się telefon i trzeba nowego poszukać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nienawidzę zmieniać telefonów.

Wczoraj odkryliśmy przyczynę wzmożonych wieczornych płaczów smol Supporta. Okazuje się, że tata Support po ściągnięciu okularów to zupełnie obcy człowiek
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100

Dzisiaj będę polować na gnocchi (bo leniwa buła jestem, żeby samemu robić) żeby ugotować gnocchi alla sorrentina (w uber dużej ilości) na obiad. A poza tym książka, serial i jakoś tak idzie.

@shitty_support: nie wiem czemu, ale zawsze jak zrobię sobie makijaż, to