Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@To_ja_moze_pozamiatam: "Berkowicz publicznie mówi, że to eksperyment i szczepionka jest nieprzebadana a jednak uznaje ją za na tyle bezpieczną by sobie ją wstrzyknąć."

no i w czym masz problem? Cały czas to ON PODEJMUJE DECYZJĘ DOBROWOLNIE, nikomu jej nie narzuca. Jest przeciwko segregowaniu ludzi na bazie tej decyzji.

Zaskakujące jak niektórzy mają mentalność Koreańczyka z Północy, jeśli władza nie powie jak żyć to nie umieją sami i szukają dziury w całym.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@To_ja_moze_pozamiatam: nie widzę sprzeczności. Tak samo jak uważam Xbox za lepszą platformę dla gracza nie oznacza że mam kogoś przekonywać do niej :)

"Ale jakoś nie mówi publicznie jaką sam podjął decyzje"
bo to jest właśnie tajemnica medyczna? Status szczepień jest znany Twojemu lekarzowi i tak powinno zostać. Nie muszę się też tłumaczyć nikomu czy podawać takich danych cieciowi z siłowni czy kina.

Cały czas myślisz pojęcia, Konfederacja jest przeciwko SEGREGOWANIU
Cały czas myślisz pojęcia, Konfederacja jest przeciwko SEGREGOWANIU LUDZI ZE WZGLĘDU NA PREPARAT PRZECIWKO COVID a nie przeciwko szczepieniom, jak próbuje się ich szufladkować.


@hiperchimera: Właśnie to ty się mylisz. Berkowicz mówił, że to eksperyment i szczepionka jest nieprzebadana czyli jasno się wyraził co niby sądzi o szczepionkach. Zrobił to wyłącznie pod publiczkę.
Więc wszystkie teksty że niby chodzi o segregację i dobrowolność to przeinaczanie rzeczywistości. Powtarzasz się i nie rozumiesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@To_ja_moze_pozamiatam: "Powtarzasz się i nie rozumiesz sedna sprawy."

niestety to nie ja mam syndrom wyparcia a Ty.
Sam podjął decyzję, nie musi się nikomu tłumaczyć. Tak samo jak ja nie mam podstaw wiedzieć czy twoja kobieta ma problem z infekcją intymna waginy ani Ty że swoim benkiem.