Wpis z mikrobloga

gdy byłeś programistą? dlaczego zrezygnowałeś


@Quiz: komercyjnie PHP. Bo to ciężka praca jest. Ogólnie to jak się siedzi tak dużo przy komputerze to jest to bardzo niezdrowe a ja w pracy przy kompie a o pracy też komputer. Czasem sobie coś tam programuję hobbystycznie jak mam dużo wolnego czasu.
  • Odpowiedz
czy Cię nie denerwuje


@Moseva: nie jestem babom żeby mnie takie pierdoły denerwowały. Za to jakbym miał babe to by mi dupę truła o to cały czas i wtedy bym się zdenerwował.
  • Odpowiedz
@FejsFak twoje pomysły zawsze działają, tylko że przy okazji rozwiązując problem twórzą zawsze jakiś nowy i tak będziesz dłubał do samej śmierci i w domu i w samochodzie i w każdym innym projekcie który masz rozdłubany i odstawiony na kiedy indziej. No ale najważniejsze, że to lubisz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@FejsFak: i standardowo. Już z pompą ci się znudziło, zostawisz ja taką niedokończoną, tak samo jak schody. I teraz weźmiesz się za fotowoltaike, która pewnie też niedokonczysz. Jak ze wszystkim. Jeszcze powiedz, że tę fotowoltaike zamontujesz na dachu, który zapowiadałeś wymienić xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FejsFak: Pewnie nie wiesz jak naprawić swoją fuszerkę, więc wymyśliłeś sobie tą zagadkę, abyśmy cię zasypali rozwiązaniami.

@qweasdzxc: on serio zadał zagadkę, jak to zrobi? XDDDD
Ja nie wiem dlaczego obecnie żeby zostać celebrytą wystarczy nie znać się na tym, co się robi i to udokumentować.
Włączyłem na chwilę film, żeby zobaczyć jak ten stopień chodzi, usłyszałem, że gość w tej ruderze będzie zakładał fotowoltaikę i w zasadzie przestaje się
  • Odpowiedz