Wpis z mikrobloga

@Taktyczny_Namiot: śmieszna sława - kupowałem ostatnio mikrofale i miałem wybór: brzydka (jak większość) z funkcjami czy ładna ale minimum. No i wziąłem tą ładną z jednym pokryłem i okazało się, że na drzwiczkach na tylko atrapę okienka, więc nie mogę patrzeć jak mi się amku kręci. W wyniku tego, dopiero po miesiącu odkryłem, że mechanizm napędowy talerza jest nadal przyklejony taśmą do obudowy i przez to wgl talerz się nie klecił.
@Taktyczny_Namiot:
Może dlatego, że mikrofalówkę w Polsce posiada i chce posiadac stosunkowo mało gospodarstw domowych - najczęściej spotyka się je w miejscach pracy. Z kolei jest to na tyle trwałe urządzenie że jak kto się kupi to używa z 10 lat. Nie ma więc sensu wydawać kasy na reklamy bo wiele pożytku z tego nie będzie.
Co innego pralki, lodówki, kuchenki, zmywarki które są koniecznym wyposażeniem każdego domu, są często używane
@tamagotchi: Mam taką, jest OK. Jedyne co to zaraz po gwarancji rozebrałem i urwałem ten pipcyk ze środka. Nie dość że gówno głośne to pipcy za każdym naciśnięciem przycisku. Po kiego? Najlepsze są jednak takie z dwoma pokrętłami- jedno do czasu i jedno do mocy.
@cucaracha: no nie do końca - można sobie latarką przez nie świecić i światło ledwo się przebija, więc światło w środku nic by nie zmieniło.
@tamagotchi: z ilu z tych funkcji korzystasz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@stormkiss: to pokrętło od czasomierza, nie ma mocy ;) ale o to właśnie chodziło, potrzebowałem tylko do podgrzewania diety pudełkowej
@cns: No dobra, a tutaj ja mam pytanie - jakim cudem mój piekarnik ma w sobie funkcję mikrofalówki, skoro nie ma obrotowego talerza? Jak oni rozwiązali kwestię dystrybucji wiązki cieplnej?
@alfokloda0: w poprzednim combo jakimś cudem to działało, a teraz mam niby porządnego Electroluxa i nawet popcornu ta mikrofala zrobić nie potrafi (,) pewnie co producent to inne rozwiązanie