Wpis z mikrobloga

@Reaven: no skoro robi tak z pluszakiem to może tak zrobić z dzieckiem jak ma coś z deklem. XD to jest nie zdawanie sobie sprawy z tego, że zwierzęta są nieobliczalne. Jak miałam 1,5 roku to zazdrosny owczarek kaukaski moich rodziców mnie zaatakował, tylko że 30 lat temu nikt nie myślał o jakichś behawiorystach, a poszedł do uśpienia za to ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Jak na mój gust to do tego psa powinien przyjść behawiorysta, to nie jest normalne.


@Sandrinia: to jest całkowicie normalne, bo ten pies został wytresowany specjalnie do filmiku. Nie wiemy, co mówi ta babeczka, ale np. pies odwraca głowę jak ona zaczyna wykonywać konkretny gest ręką. No i ciekawe co było napisane na dole
  • Odpowiedz
@Sandrinia: wystarczy psu stanowczo powiedzieć, że nie wolno w taki sposób gryźć i psisko powinno się juz słuchać :). Przynajmniej tak mojego Panzer Owczarka uczyłem (mieszanka z Rottweilerem) i chodził jak w zegarku
  • Odpowiedz
wystarczy psu stanowczo powiedzieć, że nie wolno w taki sposób gryźć i psisko powinno się juz słuchać


@mocarny_knur: Ale wiejska logika. XDD

A potem "panie władzo skąd miałem wiedzieć, że ugryzie? Ja mu zawsze stanowczo mówiłem, żeby nie gryzł"
  • Odpowiedz
@mocarny_knur: zdrowego psychicznie psa da się, jak najbardziej, to mądre stworzenia. Ale widzisz, u owczarka kaukaskiego moich rodziców niby nic nie wskazywało na to, że coś nie tak, mieli bekę właśnie jak był zazdrosny o poświęcenie uwagi komuś/czemuś innemu dopóki mi prawie ręki nie odgryzł 30 lat temu ( ͡° ʖ̯ ͡°) uśpienie za to było, nie pochwalam tego bo imo można było nad tym jakoś pracować,
  • Odpowiedz