Wpis z mikrobloga

Mirki mam prośbę o pomoc dla znajomej - przez które studia kuchenne w Małopolsce zrobię DOBRZE blaty kuchenne w spiekach lub konglomeratach - większość lokalnych kamieniarzy to spece od nagrobków i granitu ale cos trudniejszego to "Panie pynko" nie nadaje się..... macie jakieś doświadczenia, kogo polecacie?

#budujzwykopem #remontujzwykopem #kuchnia
  • 5
@morganpl: A na kiedy potrzebujesz wiedzieć, czy dana firma jest coś warta? Mam umowę z jedną firmą z Wieliczki, ale dopiero za jakieś 1,5 tygodnia pomiary i montaż gdzieś pod koniec lutego. Dekton będzie grany.
Wieliczki, ale dopiero za jakieś 1,5 tygodnia pomiary i montaż gdzieś pod koniec lutego. D


@Drmscape2: nie spieszy się, szukamy sprawdzonych firm/studia kuchni, które mają w tym doświadczenie. Ostatnio widziałem blat granitowy 2cm którego lokalny kamieniarz partacz nawet nie wyszlifował od drugiej strony na nawisie i jak dotkniesz to totalna surowica, otwory tragedia..... kobita, nie bardzo ogarniała i odebrała robotę....
Jakby trafił na mnie to by sobie ten blat z powrotem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@morganpl: możesz spróbować www.marmo.pl, brałem blaty do łazienki z konglomeratu i jest ok. Kuchnie w grancie satynowym I też dobrze. Jakbyś mi przesłał więcej szczegółów na priv mogę popytać, bo mam spore rozeznanie w Małopolsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)