Wpis z mikrobloga

Ostatni dzionek przed zaliczeniami na #studbaza...
Dzisiaj chyba nie będzie #silownia, ehh czyli będzie smuteczeg mood :<

Niby wszystko jest zależne od organizacji czasu. No ale jak, jeśli doba ma tylko 24 godziny? ;-;
Chociaż w sumie gdyby spojrzeć na liczby to godzinny trening to tylko 4% całego dnia, ale kto by robił godzinny trening XD

#mikrokoksy
  • 9
@DywanTv: No ja wiem coś o tym, Fizykę tak uwaliłem. Byłem pewny, że zaliczenie o 17:00, a tu cyk. Ja sobie klateczkę śmigam o 11:30, a się okazało, że ostatni termin nie był tak jak zawsze o 17:00 tylko o 11:30, no cóż.

Ale potem ją zaliczyłem w innym terminie xD

Tak samo miałem kiedyś z Telekomunikacją, zgłosiłem się do Profesora dzień wcześniej, kiedy mógłbym odpowiadać, ja sobie robię trening, a
@RyszardK: Ta lece od razu na siłke, potem nauka, jutro jakoś będzie. We'll see... ;-;

Nie będę mieć na sumieniu jak sobie powiem, że wtedy mózg mi będzie lepiej funkcjonował XD
@Yakooo: jak student nie potrafi zorganizować sobie wolnego czasu, to już po ptakach. Takich wymówek to ja już milion usłyszałam w swoim życiu. Koniec z tym, mój drogi. Czas na reorganizację swojego dnia i spięcie tyłka. Nie po to zostałeś studentem, żeby się opitalać teraz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)