Wpis z mikrobloga

#stanowski #kanalsportowy #kanalbekowy #najman #wielun #afera

Tak, żeby każdemu wytłumaczyć czemu gloryfikowanie Słowika jest złe, a typa co był zwykłym złodziejem już nie koniecznie. I argument skali przestępstwa zostawmy na boku.

Chodzi tutaj przede wszystkim o to W JAKI SPOSÓB było to zrobione, stąd wynikła afera i jest to główny element zaczepny Pana Krzysztofa Stanowskiego.

Jeśli sadzasz bossa przestępczej organizacji o charakterze zbrojnym jako nowego bossa walk w klatce, stawiasz go na tronie przy akompaniamencie muzyki z Ojca Chrzestnego - to jest to gloryfikacja czynów przestępczych i pokazujesz, że jest to ok, bo zobaczcie - człowiek krzywdził ludzi, rodziny, niszczył innym życia w skali niewyobrażalnej, a teraz jest znowu bossem - jest pokazywany jako ktoś nietykalny, ktoś kto mimo przestępczego trybu życia - ba ! to dzięki takiemu właśnie życiu - może żyć jak król. To nie jest dobre i korzystne społeczne.

Widziałem argumenty, że w gali chyba kanału sportowego, czy tego który kanał sportowy sponsoruje występuje koleś który rzucił w dziecko cegłą, czy coś takiego. Ok, nikt tego nie pochwala, jest to haniebne, ale - czy jest on zapowiadany jako ktoś kto np. nie wiem - ma petarde w ręce taką, że prawy sierpowy to jakby Cię jebnął cegłą ! Albo są organizowane walki na cegły z jego udziałem, czy wchodzi z rękawicami z emblematem cegły ?

No #!$%@? nie. Bo to jest nieetyczne i pokazuje, że możesz bez konsekwencji dalej działać.

No i sam aspekt - gdyby typ od cegły tak zrobił, to znaczy, że nie czuje w ogóle winy, więc widocznie kara którą odbębnił, była niewystarczająca, bo nie czuje żadnej pokory dalej kultywując złe rzeczy. A to co zrobił Najman ze Słowikiem to właśnie to - pokazanie braku resocjalizacji, pokory czy jakiegokolwiek poczucia winy.
  • 5
@MarjaJanina: #!$%@? następny który pozwala na mniejsze zło xD Powtórze raz setny co wy porównujecie?Jak ktoś mało nie zabił dzieciaka i znęcał się z bratem nad bezdomnym strzelając do niego z wiatrówki ale nie został ten fakt przedstawiny widzom to już można promować go jako sportowca? I nie było żadnej kary jego szef(taki ktoś jak słowik) dał mu adwokata i unikał kary